Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донеччині двом контрабандистам дали 5 років позбавлення волі за хабар співробітнику СБУ

Вони намагалися переправити на окуповану територію 21 вантажівку з товарами без документів.

Дружківський міський суд Донецької області засудив до 5 років позбавлення волі із конфіскацією майна двох чоловіків, які намагалися дати хабара співробітникові СБУ.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

У липні 2015 року громадянин України та громадянин Азербайджану запропонували військовослужбовцю СБУ хабар у розмірі 63 тис. грн. За ці гроші вони просили пропустити на окуповану територію через блокпост на лінії розмежування 21 вантажівку з товарами без будь-яких документів.

Однак співробітники військової прокуратури та СБУ не допустили незаконного перетину лінії розмежування вантажівками з контрабандою і заарештували зловмисників. Суд тривав більше двох років і завершився реальним вироком для обвинувачених.

"Військовою прокуратурою об’єднаних сил і надалі вживаються вичерпні заходи, спрямовані на запобігання та виявлення корупційних злочинів на території проведення операції об’єднаних сил і притягнення до передбаченої законом відповідальності винних осіб", - йдеться у повідомленні ГПУ.

Нагадаємо, 24 квітня у Києві на хабарі у 47,5 тисячі доларів схопили співробітника СБУ. Гроші посадовець одержав від посередників за непритягнення до відповідальності осіб, які могли отримати посвідки на постійне або тимчасове проживання на території України в незаконній спосіб. 

За словами керівника антикорупційного бюро Артема Ситника, хабарника схопили під час другого траншу розміром 36 тисяч доларів, а під час затримання були виявлені келихи з-під шампанського, набої до нарізної вогнепальної зброї і "речовина, яка дуже схожа на відому наркотичну". Пізніше НАБУ оприлюднило відео затримання Олександра Карамушка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції