На Донеччині міліція охороняє Леніна, не звертаючи уваги на гральні автомати по сусідству

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Донеччині міліція охороняє Леніна, не звертаючи уваги на гральні автомати по сусідству

Леніна охороняють, а на заборонені гральні автомати не звертають уваги

На камеру міліціонери відхрещуються від охорони пам'ятника.

Мешканці Костянтинівки,що на Донеччині, натякають, що біля пам'ятника Леніну встановили міліцейський патруль, а ось на заклад, де процвітає незаконний бізнес гральних автоматів, правоохоронці не реагують, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Вперше міліцейський патруль на варті біля пам'ятника з'явився два тижні тому. Проте самі правоохоронці не зізнаються, чим Ленін привернув їхню увагу.

"Наразі не було ніякого замаху. Просто у нас тут місце відстою - охорона громадського порядку на цій території", - запевнив один із міліціонерів.

Поборники ідей комунізму втішені. "Це історія. У всіх країнах світу він стоїть. Я була в Парижі у молодості - там така краса Ленін стоїть. Це тільки для дебільних він не потрібен", - впевнена жителька Костянтинівки Марія Іванова.

Міліціонери охороняють Леніна і не звертають увагу на гральні автомати

Міліціонери охороняють Леніна і не звертають увагу на гральні автомати

Водночас інші містяни обурені, що міліція охороняє пам'ятник, а не їхній спокій.

"Я не бачив, щоб міліція чи дружинники охороняли, припустимо, дитячі садки, школи, лікарні - те, де наші діти находяться. Дітей охороняти не треба, а гіпсового бовдура - ми готові охороняти до останньої краплі крові", - нарікає громадський активіст Костянтинівки Олександр Меланченко.

Місцеві показують, що за 100 метрів від Леніна працює заборонений зал гральних автоматів. Тутешнім активістам вдалося відзняти відеодоказ, але перед знімальною групою двері виявились зачиненими.

"За 100 метрів від пам'ятника Леніну працює зал ігрових автоматів - відкрито - заходь, будь ласка. Я підходив до міліції і пропонував - підійдіть, погрійтеся в цьому залі ігрових автоматів. Вони говорять: "У нас є своя робота - ми повинні охороняти Леніна", - переповів інший громадський активіст Володимир Березін.

Проте у міськвідділі міліції заявили, що відносно цього клубу до них ніяких заяв і повідомлень не надходило.

Після звернення журналістів міліція пообіцяла до грального закладу таки придивитися.

Нагадаємо, що у Борисполі невідомі облили пам'ятник Леніну фарбою.

Кореспондент ТСН Світлана Федчун

Наступна публікація