На Донеччині Партія регіонів одержала №1 у списку

Партія першою з всіх учасників виборчої гонки подала списки своїх кандидатів у місцеві ради Донецької області.

Партія регіонів у Донецькій області одержить № 1 у виборчих бюлетенях.

Партія першою з всіх учасників виборчої гонки подала списки своїх кандидатів у місцеві ради Донецької області, повідомив Донецький "Комітет виборців України".

Так, за даними КВУ, місцеві організації Партії регіонів першими принесли свої подання на реєстрацію кандидатів у Донецьку обласну виборчу комісію, Донецьку, Горлівську міські виборчі комісії, Київську, Куйбишевську, Кіровську, Пролетарську районні у Донецьку виборчі комісії.

У тому випадку, якщо територіальні виборчі комісії зареєструють списки кандидатів від цієї політичної сили, то Партія регіонів буде знаходиться під №1 у виборчих бюлетенях на виборах депутатів Донецької обласної ради, Донецької і Горлівської міських рад, Кіровської, Куйбишевської, Київської, Пролетарської райрад Донецька.

При цьому були зафіксовані конфліктні ситуації між представниками політичних партій і членами виборчий комісій навколо того, яка партія буде в бюлетені для голосування під №1.

Наталія Вітренко заявила, що міліція з чорного ходу без черги запускала представників Партії регіонів для здачі документів.

Нагадаємо, у середу, 29 вересня, в Україні розпочинається подання представниками місцевих організацій політичних партій документів на реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному, одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на виборах депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Читайте також:

КПУ: макіївська покидь вирішила провести вибори з битою в руках

Янукович збільшив фінансування місцевих виборів

Розпочинається подання документів на реєстрацію кандидатів на місцевих виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: