На Донеччині сепаратисти залишили дітей фактично без доступу до освіти та продуктів

У Донецьку вирішили не залучати дітей до урочистостей. 

На Донеччині майже 40 тисяч учнів не мають змоги ходити до школи. А півтори тисячі випускників, які мають за кілька тижнів складати іспити, - можуть утратити шанс цьогоріч стати студентами, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Понад півсотні шкіл довкола Словʼянська, у Краматорську та частково Маріуполі зачинені. У найскладнішій ситуації опинилися випускники. 23 травня вони мають писати українські перекази, а 3 червня – складати ЗНО, що є обовʼязковим для вступу до вишів.

Ще складніша ситуація склалася з забезпеченням трьох інтернатів та дитбудинку на півночі Донеччини. Через блокпости на підʼїзді до Словʼянська не пускають у місто машини з продуктами для дітей.

Тим часом, у самому Донецьку вирішили не залучати дітей до урочистостей девʼятого травня з міркувань безпеки. Вирішили убезпечити не лише дітей. Адміністрації торговельних центрів області вже повідомили, що на цих вихідних магазини зачинять, аби не приваблювати нападників.

Нагадаємо, що раніше у Словʼянську діти залишилися без освіти через напружену ситуацію в місті

Кореспондент ТСН Світлана Федчун.

На Донеччині сепаратисти поставили під загрозу проведення ЗНО

Оскільки бойовики захоплюють адміністративні приміщення, та через активну фазу Антитерористичної операції майже 40 тисяч учнів не ходять до шкіл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: