На Донеччині в черзі за паспортами стоять 15 тисяч людей

Паспортний цейтнот в Україні: на Донеччині в черзі за новими документами стоять 15 тисяч людей, а нових бланків немає вже два місяці.

Нові паспорти в Україні знову в дефіциті. Бланки закінчилися ще два місяці тому – їх розподілили між абітурієнтами, щоб вони змогли пройти тестування.

Тільки в одній Донецькій області в черзі за паспортами чекають 15 тисяч людей. Паспортисти скаржаться, що заяви на отримання нових документів вже ніде складати. А коли бланки з'являться, доведеться працювати в авральному режимі.

"Прийом документів ми ведемо, звичайно, нікому не відмовляємо, документи приймаються в повному обсязі. Як тільки надійдуть бланки паспортів, весь особистий склад буде залучатися, що якнайскоріше виписувати паспорти", - розповіла фахівець сектора громадянства і міграції Київського району Донецька Лариса Куракова.

За даними Управління реєстрації фізичних осіб, свіжі паспорти не надійшли з МВС, яке вчасно не замовило бланки документів у поліграфкомбінаті "Україна". Крім того, виникла проблема в непропорційному розподілі бланків між регіонами.

Паспортисти сподіваються, що нові бланки надійдуть до області вже до кінця вересня.

Читайте також:

Румунія неофіційно видала 50 тисяч паспортів українським громадянам

Кабмін заборонив видавати закордонні паспорти старого зразку

У Криму паспорти заповнюватимуться російською мовою

Кожен закордонний паспорт приносить державі 93 грн

ВідеоУ черзі за паспортом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: