На Донеччині в черзі за паспортами стоять 15 тисяч людей

Паспортний цейтнот в Україні: на Донеччині в черзі за новими документами стоять 15 тисяч людей, а нових бланків немає вже два місяці.

Нові паспорти в Україні знову в дефіциті. Бланки закінчилися ще два місяці тому – їх розподілили між абітурієнтами, щоб вони змогли пройти тестування.

Тільки в одній Донецькій області в черзі за паспортами чекають 15 тисяч людей. Паспортисти скаржаться, що заяви на отримання нових документів вже ніде складати. А коли бланки з'являться, доведеться працювати в авральному режимі.

"Прийом документів ми ведемо, звичайно, нікому не відмовляємо, документи приймаються в повному обсязі. Як тільки надійдуть бланки паспортів, весь особистий склад буде залучатися, що якнайскоріше виписувати паспорти", - розповіла фахівець сектора громадянства і міграції Київського району Донецька Лариса Куракова.

За даними Управління реєстрації фізичних осіб, свіжі паспорти не надійшли з МВС, яке вчасно не замовило бланки документів у поліграфкомбінаті "Україна". Крім того, виникла проблема в непропорційному розподілі бланків між регіонами.

Паспортисти сподіваються, що нові бланки надійдуть до області вже до кінця вересня.

Читайте також:

Румунія неофіційно видала 50 тисяч паспортів українським громадянам

Кабмін заборонив видавати закордонні паспорти старого зразку

У Криму паспорти заповнюватимуться російською мовою

Кожен закордонний паспорт приносить державі 93 грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: