На Донеччині загорілася шахта. З-під землі довелося підняти понад 200 гірників

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пожежа сталася на території шахти "Білозерська" .

В місті Білозерську Добропільського району 28 жовтня на території шахти "Білозерська" в будівлі електроцеху виникло загорання даху.

Про це повідомляє ДСНС України.

Через пожежу з шахти довелося евакуювати 233 гірники.

“28 жовтня о 14 год. 33 хв. в м. Білозерську Добропільського району на території шахти "Білозерська" в будівлі електроцеху (розташований на поверхні) виникло загорання даху. О 15 год. 36 хв. пожежу ліквідовано на площі 20 кв.м. Жертв та постраждалих немає. В зв’язку з потраплянням продуктів горіння в ствол шахти та необхідністю загальношахтного провітрення на поверхню піднято 233 гірників”, - йдеться у повідомленні рятувальників.

Нагадаємо, у Львівській області на шахті “Степова”, що належить ДП "Львіввугілля", 14 жовтня на горизонті 550 метрів спалахнула пожежа. Понад 10 шахтарів, які перебували під землею, було евакуйовано. Пожежа виникла, коли гірники працювали в другу зміну. У зв'язку з державним святом, шахта працювала не у режимі видобутку вугілля, а в режимі життєзабезпечення, тому обійшлось без жертв. 

Відео Пожежа сталась на шахті Дніпропетровщини

За даними надзвичайників, у селі Мар’їна Роща ще напередодні у шахті закоротив силовий кабель і через це зайнялося кріплення. Подолати вогонь не можуть і досі.  На момент займання у шахті було понад три сотні гірників. Усіх підняли на поверхню, шістьох з них з легкими травмами доправили до лікарні.  

Пожежа сталась на шахті Дніпропетровщини

Залиште свій коментар

Вибір редакції