На Донеччині засудили батька за побиття дитини

Правоохоронці кажуть - це прецедент, адже про насильство над дітьми мало хто з батьків повідомляє у відповідні органи.

У Маріуполі батька засудили до 200 годин громадських робіт за насильство над власною дитиною. Правоохоронці кажуть - це прецедент, адже про насильство над дітьми мало хто з батьків повідомляє у відповідні органи.

Кермо автомобіля водій-далекобійник Михайло змінив на граблі та віник. Суд вирішив - чотири години на день прибирати вулиці за те, що побив восьмирічного сина. Що вчинив неправильно, визнає, але й покарання вважає надто суворим.

Прокурори стверджують, що батько побив дитину, будучи напідпитку. Того вечора на хлопчикові експерти побачили кровопотік щоки, рани слизової, пошкоджена губа.

Батько запевняє, що не був п'яним – випив тільки півтори пляшки пива. Посварилися з дружиною, а малий потрапив під гарячу руку, бешкетував і не слухався.

Дружина звернулась до служби у справах дітей, а як дійшло до суду - пошкодувала. Хотіла, мовляв, просто налякати чоловіка, а вийшло, що він дістав судимість.

Про сина каже, той справді бешкетник. Сама частенько гримала на нього, але не била.

Психологи вчинок матері, що розповіла про побиття, не засуджують. Кажуть: діти часто в майбутньому всю образу виміщують не на кривдникові-батькові, а на матері, яка не змогла захистити.

Наслідками насильства чи то фізичного, чи то психологічного можуть бути занижена самооцінка, затримка психічного розвитку, замкненість, довіра до будь-кого з дорослих втрачається назавжди. Дитя може і захворіти.

В Міністерстві сім`ї та молоді кажуть, що в більшості українських родин дітей не б'ють, але кричать і принижують словами, а вони, як відомо, інколи ранять сильніше за ляпаси.

Дитина, яка стала жертвою насильства, матиме комплекси і їй важко буде реалізуватись у житті.

Читайте також:

Споживання солодощів виховує в дітях агресію

У Запоріжжі вихователь змушувала дітей-інвалідів будувати їй гараж

Українські діти найчастіше стають жертвами кіберзлочинців

 

ВідеоПідняв руку на сина - повістка до суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: