Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донеччині затримали громадянина Грузії, який віз з окупованої території більше 400 тис. грн

Іноземця затримали у контрольному пункті в’їзду-виїзду "Майорське".

7 січня на Донеччині прикордонники затримали громадянина Грузії, який віз велику партію грошей на підконтрольну уряду територію.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Іноземця затримали у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське», він їхав з окупованої території. Гроші знайшли під час огляду автомобіля громадянина Грузії, чоловік приховав їх серед особистих речей.

Загалом було виявлено 140 тисяч гривень та 10 тисяч доларів США – разом це складає понад 400 тисяч гривень.

Прикордонники передали іноземця та виявлені гроші співробітникам Національної поліції.

Нагадаємо, 18 листопада українські правоохоронці вислали на батьківщину 8 громадян Грузії через діяльність, яка суперечить інтересам забезпечення національної безпеки України. У СБУ зазначили, що всі дії співробітників правоохоронних органів були здійснені у відповідності до вимог національного і міжнародного законодавства з метою запобігання скоєнню злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України. 

Перед цим екс-резидент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що спецпризначенці викрали з дому журналіста провідної грузинської телекомпанії Руставі-2 Тамаза Шашвіашвілі і двох його друзів. У свою чергу нардеп Юрій Дерев'янко заявив, що 17 листопада невідомі схопили і повезли грузинського добровольця АТО Вано Надирадзе, а також Тамаза Шавшішвілі, Зураба Цинцадзе і Мамуку Абшідзе в аеропорт "Київ", щоб видворити за межі країни.

21 жовтня друга Міхеіла Саакашвілі і добровольця Давида Макішвілі, колишніх охоронця і водія лідера партії "Рух нових сил" Георгія Рубашвілі і Міхеіла Абзіанідзе схопили в Києві і видворили до Грузії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції