Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жителі Донеччини жаліються на свинячі фекалії на городах

Мешканці не вдаються до активних дій щодо усунення проблеми.

На Донеччині у Покровському районі підприємство АПК "Інвест" зливає фекалії зі своїх свиноферм на городи жителів.

"Після зливу відбувається випаровування і всі найближчі села потопають в дикому смороді. Це триває не перший рік", - пише в Facebook колишній депутат Єгор Фірсов.

За його словами, місцеві скаржаться на жахливий запах, головні болі і регулярні алергічні реакції.

"Підприємство належить прем'єр-міністру тіньового уряду Борису Колеснікову. Вони мали б встановити біогазові установки і побудувати нові очисні споруди. Але не поспішають цього робити, адже потрібно буде вкладати немалі гроші. Навіщо? Адже люди можуть і потерпіти. В АПК "Інвест", схоже, вважають, що від смороду ще ніхто не вмирав і тому можна і далі зливати лайно в полях", - пише Фірсов.

Екс-депутата просять допомогти, але до більш активних дій жителі поки переходити не хочуть. Вони кажуть вплинути "через Київ", бо більше немає до кого звернутися.

Нагадаємо, Печерський суд Києва у п'ятницю 15 червня відпустив власників скандального ТОВ "Комплекс-Агромарс", яке випускає курятину під маркою "Гаврилівські курчата", Марину та Євгена Сігалів та директора філії компанії Івана Зазулю. Їм закидають забруднення довкілля. Комбінат, кажуть у прокуратурі, упродовж кількох десятиліть закопував відходи виробництва просто в землю на Київщині. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції