Великі затори паралізували рух у Києві

Найскладніше проїхати по мостах у бік центру Києва. Найповільніше транспорт рухається по мосту Метро і Південному мосту (близько 10 км / год).

Вранці, 22 лютого, в Києві дуже ускладнено рух транспорту. За даними системи "Яндекс-Затори", станом на 10.00 завантаженість доріг у столиці становить 7 з 10 балів, за півгодини до того дороги були завантажені майже максимально - на 9 балів.

Найскладніше проїхати по мостах у бік центру столиці. Найповільніше транспорт рухається по мосту Метро і Південному мосту (близько 10 км / год).

За даними на 09:08, ускладнено рух транспорту в бік центру на Броварському проспекті, проспекті Возз'єднання, проспекті 40-річчя Жовтня, на проспекті Перемоги і вулиці Мельникова.

19 лютого на дорогах Києва також утворилися затори. За даними системи "Яндекс-Затори", завантаженість доріг у столиці становила 7 з 10 балів.

Нагадаємо, 12 лютого, в Києві через рясний снігопад утворилися величезні пробки. За даними системи "Яндекс-Затори", завантаженість доріг у столиці становила максимальні 10 балів.

Читайте також:

Снігопад паралізував рух транспорту в Києві

На дорогах України ускладнений проїзд через снігопади

Через негоду в Україні зірвано 19 автобусних рейсів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: