Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На дорогах України з'явилися американські радари

Державтоінспекція озброюється космічними технологіями. Тепер в руках інспекторів свої лазерні приціли. Їх розробляло НАСА.

07
На дорогах України з'явилися американські камери спостереження
В Україні інспекторам ДАІ на дорогах допомагатимуть американські "true cameras" (чесні камери). Їх розробляло НАСА - камери вартістю в сотні тисяч гривень окуповують дороги всієї Європи.

В Україні вирішили не відставати від даішної моди. Державтоінспекція озброюється космічними технологіями. Тепер в руках інспекторів свої лазерні приціли. Новий вимірювач швидкості бачить ціль на відстані 1200 метрів. Перші із них вже почали працювати на Київщині у інспекторів у непримітних сірих скринях.

Трикутний знак на в'їзді в село та сірий ящик посеред роздільної смуги. Це нова, автоматична засідка від ДАІ. Там стоїть лазерний швидкостемір американського виробництва. Чи може стояти - боксів на Київщині встановлять з півсотні - приладів поки що лише 2.

Водій не буде знати саме в якому боксі знаходиться такий прибор. Тобто перед кожним боксом є відповідний знак - ведеться автоматична фіксація правопорушень.

Перші впіймані на "чесну камеру" лихачі дивному приладу довіряють одразу. Коли чують що є відео та фото їхніх маневрів дивитися докази власних порушень не хочуть.

Щоби не повторювати помилки російського Візира - американську "Чесну камеру" сертифіковували майже рік. Вона може працювати цілком автоматично. Фіксує 3 машини на секунду. Ємність флешки 40 тисяч світлин. На фото час знімання, точні координати події з GPS, номери машини порушниці, прізвище інспектора.

Утрутитись у роботу "чесної камери" неможливо переконують інспектори. Фотографії камера шифрує спеціальним кодом, кожне втручання у світлину або зникнення однієї з приладу - буде добре видно.

До постанови додається роздруківка-фотододаток. На ньому чітко видно файл, де він зберігається і скріплений печаткою. Тобто якщо виникають питання у суді, чи це фотомонтаж, чітко можна провести експертизу фотододатку, правопорушення чи відеороліку.

До кожної з "чесних камер" можна поставити модем, тоді до них взагалі можна не підходити. Поки їх не закуплять хоча б кілька сотень, водіїв не позбавлять задоволення спілкування з автоінспекторами.

Як саме працює новий диво-прилад, дивіться, будь ласка у відеосюжеті ТСН:

Читайте також:

ДАІ візьме на озброєння новий суперрадар

У Британії опублікували список найбезглуздіших виправдань водіїв

МВС легалізувало "Візир"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції