Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На дорогах Вінницької області з'явилися стихійні блокпости

Селяни Бершадського району протестують проти цінової політики молокозаводів.

На Вінниччині селяни розпочали молочний бунт. Жителі 20 сіл Бершадського району відмовляються віддавати молоко за встановлені покупцем 3.20 грн за літр і вимагають справедливої ціни, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Долар був 8 – молоко було 3 гривні, долар 28 – молоко три гривні. Як виживати сільським людям, коли немає ні заводу, ні хлібопекарні, нічого", - пояснює відчай селян одна з активісток.

Корови в селян - чи не єдиний дохід. Люди просять підняти ціни хоча б на копійки, як у сусідів, бо в ближчих районах за літр платять 4 гривні.

Водії, яким через блокпости доводиться стояти у заторі, селян, тим не менше, підтримують. А от керманичі молоковозів намагаються прориватись посеред ночі.

Обурені люди вимагають від очільників району зустрічі з підприємцями. Утім вони піднімати ціну не збираються.

"Ми вважаємо, що ця ціна навіть трохи зависока. Враховуючи ті затрати, яке підприємство несе на збір молока і доставку до підприємства. Плюс зараз подорожчали газ, електроенергія. Ціну піднімати немає куди", - твердить бізнесмен Олександр Комар.

Раніше повідомлялося, що з 10 січня цього року українські виробники отримали право експортувати молочні продукти до країн Європи.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська

Відео На Вінниччині люди відмовляються здавати молоко за безцінь

Залиште свій коментар

Вибір редакції