Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Авто було помічено на автозаправці.

Учора, 12 жовтня, на латвійській автозаправці було помічено перший український суперкар, повідомляє Delfi Auto.

Один з відвідувачів заправки побачив цікавий автомобіль та припустив, що це Lada Raven. Але, скоріш за все, це був перший український автокар Himera Q.

Справа в тому, що Himera Q часто ідентифікують з Lada Raven, оскільки дизайнер у них один – Дмитро Лазарєв. 2014 року він подав на конкурс нових авто Lada свою модель, що отримала назву Lada Raven. Вона отримала широкий резонанс у світі та саме так її запам`ятали. Згодом Лазарєв відкликав малюнки, якими зацікавилися українські бізнесмени. Та після низки складнощів, пов`язаних з фінансовими питаннями, було розпочато розробку автомобіля, а його зовнішність трохи змінено.

Прототип Himera Q було вперше представлено в Україні в червні. А вже восени розробники збиралися презентувати першу товарну модель. Суперкар буде доступним у електроверсії за 700 тисяч євро та з бензиновим двигуном від Audi R8 за 500 тисяч. Збиратимуть авто в Іспанії. А ось що воно робило у латвійському селі поки не зрозуміло.

Нагадаємо, що не так давно компанія Airbus Helicopters повидомила, що наступного року презентує свою нову модель CityAirbus - апарат для перевезення пасажирів, що літає та може злітати й сідати вертикально.

ВідеоУ Дніпропетровську чоловік зробив саморобний суперкар

Залиште свій коментар

Вибір редакції