На екс-суддю Зварича завели нову справу за те, що ледь не з’їв попередню

Слідчі, які допустили псування Ігорем Зваричем матеріалів кримінальної справи, були звільнені з органів прокуратури.

Відносно екс-глави Львівського апеляційного суду Ігоря Зварича порушено ще одну кримінальну справу щодо псування матеріалів кримінальних справ, а слідчі, які ознайомлювали колишнього суддю з матеріалами, звільнені з органів прокуратури. Про це 17 червня повідомив генпрокурор Олександр Медведько.

Як відомо, джерела в прокуратурі повідомляли, що коли Зваричу давали ознайомитися зі справою, він виривав сторінки, навіть гриз їх, і в такий спосіб зіпсував 600 аркушів.

"Відносно Зварича порушено кримінальну справу за статтею 357 Кримінального кодексу, яка розслідується в окремому провадженні. Коли він ознайомлювався з матеріалами справи, ми вважаємо, що саме він знищував матеріали кримінальної справи, там сторінки порвані", - зазначив Медведько.

Відповідаючи на уточнююче питання журналістів, чи відповідає дійсності інформація про те, що Зварич їв сторінки кримінальної справи, Медведько відзначив: "Я не бачив, їв він або не їв, але ті слідчі, які ознайомлювали з матеріалами справи, звільнені мною з органів прокуратури". Генпрокурор пояснив, що він вважає те, що трапилося, наслідком їхньої халатності.

Він також підкреслив, що це ніяк не вплине на розгляд справи в суді. "Але такий факт був, і ми відверто про це говоримо, що порушено кримінальну справу відносно нього і звільнені нами співробітники", - додав Медведько.

Раніше генпрокуратур заявив, що екс-суддя Зварич завершив ознайомлення з матеріалами кримінальної справи відносно отримання ним хабара в особливо великих розмірах. За словами глави Медведька, справа може бути передана до суду вже найближчими днями.

Нагадаємо, наприкінці 2008 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти на той час голови Апеляційного адмінсуду Львова Ігоря Зварича за хабарництво в особливо великих розмірах.

Під час обшуків за місцем роботи і проживання голови суду і шести суддів Львівського апеляційного адмінсуду співробітники СБУ і Генпрокуратури вилучили 1 млн доларів США і 2 млн грн.

Читайте також:

Суд над скандальним екс-суддею Зваричем розпочнеться наступного тижня

Екс-суддя Зварич відмовився від послуг адвокатів

Екс-суддя Зварич сидить у камері з підозрюваним у вбивстві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: