На фестивалі "Бандерштат" націоналісти зірвали презентацію книжки про злочини комунізму

Вони начебто мають претензії до авторки через підтримку "Київпрайду".

Організатори фестивалю "Бандерштат" скасували презентацію книжки Олени Герасим'юк "Розстрільний календар", де описуються політичні репресії у радянській Україні.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"Презентації "Розстрільного Календаря" на "Бандерштаті" не буде. Мені повідомили, що до організаторів прийшли "свободівці" і попередили, що зірвуть мій виступ. Деталі уточнюю. Організатори прийняли рішення убезпечити людей від нападів і відмінити подію", - написала вона.

Хочте поржать? Презентації Розстрільного Календаря на Бандерштаті не буде. Мені повідомили, що до організаторів прийшл...

Опубліковано Оленою Герасимюк 6 серпня 2017 р.

Координаторка літсцени фестивалю Ганна Луцюк повідомила Громадському, що достеменно невідомо, чи мають стосунок до ВО "Свобода" люди, які погрожували зірвати презентацію. Але вона також чула про те, що вони нібито представлялися "свободівцями".

За словам Луцюк, невідомі не мають претензій до книжки, а виступають проти авторки, мовляв, вона підтримувала "Київпрайд".

У коментарях до посту Олени Герасим'юк депутат Броварської міської ради від "Свободи" Сергій Бойко написав, що "партія ніколи не виступала проти оприлюднення злочинів комунізму, зокрема "Розстрільного календаря".

"Якщо виникло з конкретними особистостями, то не треба під це підв'язувати всю партію!", - написав він.

Зірвали презентацію книги Свободівці

Герасим'юк відповіла, що за словами організаторів, група осіб, які погрожували зірвати презентацію, представилися "свободівцями", а один з них назвався Юрієм Ноєвим (політолог ВО "Свобода"). На своїй сторінці у Facebook Ноєвий називає Герасим'юк провокатором.

Сергій Жадан [офіційна сторінка] Сергій Жадан, інформаційний провокатор грантоїдів, як Герасимюк, можуть виступати взагалі? Подяка студентам, які підняли питання про провокатора.

Опубліковано Юрієм Ноєвим 6 серпня 2017 р.

Залиште свій коментар