На Філарета подають до суду через слова про "коронавірус, як кару за гомосексуалізм"

Дата публікації
Перегляди
8179
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Філарета подають до суду через слова про "коронавірус, як кару за гомосексуалізм"

Фото: УНІАН

Почесного патріарха звинувачують у дискримінації.

Громадська організація "Інсайт" заявила, що подає до суду щодо висловлювань почесного патріарха Філарета, у яких він заявляє, що "одностатеві шлюби є причиною виникнення та поширення епідемії коронавірусу".

Про це повідомили на сторінці організації у Facebook.

Там зазначається, що оскільки Філарет є публічною особою. А отже він має великий вплив на людей, що належать до релігійної спільноти і його слова можуть бути підбуренням до дискримінації поширення стигми та переходу до насильницьких дій щодо геїв, лесбійок, бісексуальних та трансгендерних людей.

"Вважаємо подібні висловлювання неприпустимими в будь-який час, а поширення неправдивої, відверто дискримінаційної інформації публічною особою зараз, під час пандемії, може спричинити хвилю насильства на ґрунті ненависті щодо ЛГБТ-спільнот. Наразі наші адвокати працюють над позовом", - йдеться в заяві.

Громадська організація «Інсайт» подає до суду щодо висловлювань Патріарха Філарета, у яких він заявляє, буцімто...

Опубліковано Insight LGBTQ NGO Вівторок, 24 березня 2020 р.

Нагадаємо, в інтерв'ю програмі "4esno з Ташею Трофимовою" на "4 каналі" почесний патріарх Православної церкви України Філарет нагадав про себе несподіваними заявами – мовляв, однією з основних причин пандемії коронавірусу у світі є людські гріхи, зокрема одностатеві шлюби. Також він вважає, що справжні віряни не інфікуються COVID-19, коли причащаються з однієї ложки.

Наступна публікація