У Львові презентація книг про геїв закінчилася масовою бійкою

Антагоністи лесбі-гей тематики у літературі, не зрозумівши іронії видавців, вчинили розправу над організаторами цього заходу.

У Львівському театрі ім. Леся Курбаса під час літературного марафону поетичних читань "120 хвилин Содому" 11 вересня стався грандіозний скандал з не менш грандіозною бійкою: антагоністи лесбі-гей тематики у літературі, не зрозумівши іронії видавців, вчинили розправу над організаторами цього заходу, який, до слова, відбувався у межах програми Форуму видавців. Сутичку врегулювала міліція.

У рамках Форуму видавців у Львові відбулася репрезентація проекту "120" – першої в Україні антології поезії та прози лесбі/гей тематики "120 сторінок Содому" у видавництві "Критика". Для друку в антології надали свої тексти 30 авторів з 15 різних країн світу. У виданні зібрано твори письменників з України, Росії, Білорусі, Польщі, Угорщини, Чехії, Словенії, Узбекистану, Німеччини, Австрії, Шотландії, Іспанії, Греції, Швейцарії, США.

Усі матеріали для проекту вперше перекладено українською. Ідея видання в Україні антології сучасної світової літератури лгбт-тематики виникла у трьох молодих поетів Ірини Шувалової, Альбіни Позднякової та Олеся Барлога. Однак певні сили у Львові з числа неприхильників лесбі-гей культури продемонстрували насильницькими акціями своє несприйняття. Вони за атакували прес-конференцію поетів та одного з видавництв.

Читайте також:

Львівський депутат став заручником забаганок геїв

Гомосексуаліст подає в суд на Microsoft за образу гідності

Зала аплодувала стоячи мюзиклу про Гітлера-гея

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: