Тягнибок отримав повну владу на Галичині

До більшості у Тернопільській облраді "Свобода" додала перемогу на виборах на Львівщині та Прикарпатті.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода", очолюване Олегом Тягнибоком, за результатами місцевих виборів одержало більшість депутатських місць в обласних та міських радах Львова та Івано-Франківська.

Зокрема, на виборах Львівської облради, за офіційними даними, "Свобода" отримала 306 тисяч 649 голосів. Також до облради потрапили "Фронт змін", який набрав 141 тисячу 163 голосів, "Наша Україна" - 89 тисяч 5 голосів, Партія регіонів - 77 тисяч 448, Народний Рух України - 54 тисяч 488 і УДАР - 36 тисяч 690. 57 тисяч 712 бюлетенів визнані недійсними. У голосуванні у Львівській області взяли участь 1180 тисяч 485 виборців.

Щодо Львівської міської виборчої комісії, то вона ще 6 листопада оголосила результати виборів міського голова Львова та виборів до Львівської міської ради. За ВО "Свобода" проголосували 80 249 львів'ян.

"За нашими підрахунками кількість свободівців у міській раді має становити 55 мандатів з 90. 37 місць ми отримали по одномандатних мажоритарних округах та 18 осіб пройшли за списком. Ми вдячні львів'янам за довіру та докладемо максимум зусиль, щоб вони  булі задоволені своїм вибором", - зазначив голова Львівської міської організації партії Іван Гринда.

На виборах Івано-Франківської облради "Свобода" набрала 28,14% голосів, "Фронт змін" - 12,54%, "Батьківщина" - 11,02%, ПР - 8 , 45%, "УДАР" - 5,63%, УНП - 4,82%, НУ - 4,68%, "Третя сила" - 3,27%.

В Івано-Франківській міськраді "Свобода" отримала більше мандатів, ніж кількість висунутих кандидатів.

ВО "Свобода" отримало 24 мандати в Івано-Франківській міській раді за мажоритарними округами, "Фронт змін" - 3, "Батьківщина" - 1, Українська республіканська партія "Собор" - 1, Партія регіонів - 1 мандат. Крім того, "Свобода" отримала 10 мандатів в Івано-Франківській міській раді за партійними списками, "Фронт змін" - 6, "Батьківщина" - 4, Партія регіонів - 3, "Третя сила" - 2, "УДАР" Віталія Кличка - 2, "Наша Україна" - 2.

При цьому "Свобода" набрала кількість голосів, відповідну представництву 11 місць у міськраді з партсписку, однак отримає в ньому лише 10 місць, оскільки з 30 кандидатів, які були у списку партії, 20 також балотувалися і пройшли по мажоритарних округах.

Нагадаємо, у Тернополі представники "Свободи" заблокували тервиборчком з вимогою негайного оприлюднення результатів виборів.

Згідно з даними місцевого екзіт-пола, у Тернопільській міськраді "Свобода" має отримати мера і більшість. Партія лідирувала з 33,4%, далі йшли Партія регіонів - 9,6%, "Фронт Змін" - 7,8%.

Крім того, "Свобода" отримала більшість у Тернопільській облраді за результатом дострокових виборів 2009 року.

Читайте також:

Люди Тягнибока заблокували виборчком

Тягнибок: Партію регіонів інструктує Путін

"Свобода" розпочала акції протесту через фальсифікації на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: