На Галичині у лікарні за лічені години загадково померла дівчина

Дата публікації
Перегляди
19к
На Галичині у лікарні за лічені години загадково померла дівчина

УНІАН

Лікарі спростовують будь-яку причетність до загибелі неповнолітньої Діани.

На Львівщині у міській лікарні лише за п'ять годин померла 17-річна дівчина, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Односельці не можуть зрозуміти, як буквально за кілька годин молода дівчина Діана пішла з життя. "Дуже шоковані в селі, що дівчина прожила так мало. Дуже гарна, красива, вродлива, привітна, з дитинства допомагала", - розповіла Марія Опрісник.

Дівчина щойно повернулась із Запорізької області, розповідає її тітка. Там разом зі своїм хлопцем відпочивала в родичів. Після моря піднялася висока температура і хлопець повів 17-річну дівчину до лікаря. "Первинно вона звернулася до сімейного лікаря з приводу скарг підвищення температури, нежить, кашель. Була оглянута. Скерована до інфекційного відділення", - зазначив ординатор реанімаційного відділення Новороздільської міської лікарні Олег Стець.

За лічені години стан Діани різко погіршився. Її перевели в реанімацію. "Тиск не визначався, дихання не було самостійним. Серцева діяльність зупинилась, були розпочаті негайні реанімаційні заходи. На жаль, вони були безрезультатними", - додав Стець.

Рідні дівчини певні - Діана померла від лікарського недогляду, мовляв, у неї була алергія на ліки, а медики цього не перевірили. "Антибіотик вкололи і вона дістала просто одразу приступ. Її одразу треба давати щось протиалергійне", - вважає Оксана Іванків, тітка померлої.

Лікарі стверджують, антибіотики дівчині не давали. "Антибіотики ми не могли давати в тому стані, у якому вона до нас надійшла. На ті препарати, які їй вводили, алергійної реакції не було, щоб було підтверджено на патанатомічному розтині", - повідомила головний лікар Новороздільської міської лікарні Ольга Шелудько.

У довідці про смерть написано, що дівчина померла від серцево-легеневої недостатності та гострої респіраторної вірусної інфекції. Остаточну причину смерті Діани назвуть приблизно за два тижні, коли проведуть вірусологічне дослідження. Старший брат Діани написав заяву в поліцію, де за фактом лікарської недбалості відкрили кримінальне провадження. У листопаді Діані мало виповнитися 18 років.

Наталка Волосацька

На Львівщині лікарів звинувачують у недбалості, що призвела до смерті дівчини

На Львівщині лікарів звинувачують у недбалості, що призвела до смерті дівчини
Наступна публікація