Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На голови людей: у Дніпрі група молодиків викинула з 24-го поверху мікрохвильовку

Лише дивом минулося без жертв.

Украй небезпечну розвагу влаштували молодики просто в середмісті Дніпра. Вони викинули з висоти 24-го поверху микрохвильовку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лише дивом ніхто не загинув, бо в той момент біля новобудови гуляла жінка з дитиною та проходив чоловік. Він згодом і знайшов у соцмережах відео, яке відзняли самі ж зухвалі молодики та виклали в мережу задля вихваляння.

ВідеоУ середмісті Дніпра з вікна новобудови викинули мікрохвильовку

У середмісті Дніпра викинули з висоти 24-го поверху мікрохвильовку. Лише дивом ніхто не загинув. Хоча в той момент біля новобудови гуляла жінка з дитиною та проходив чоловік. Він згодом і знайшов у соцмережах відео, яке відзняли самі ж зухвалі молодики та виклали задля вихваляння. 

У середмісті Дніпра з вікна новобудови викинули мікрохвильовку

"У мене у візочку була донька, якій рік, поряд ішов син. Я почула свист, гуркіт – у мене був шоковий стан. Я схопила дитину, візочок – і ми швидко звідти пішли", - розповіла свідок інциденту Яна Караул.

Чоловік уже написав заяву до поліції та провів власне розслідування. Він з’ясував, що троє юнаків та три дівчини винайняли квартиру в новобудові на добу, а перед виселенням вирішили жбурнути мікрохвильовку з висоти. Поліція встановлює особи хуліганів, що ледве не вбили перехожих. "Після цієї події вони вихвалялися перед охоронцем цього будинку та скинули це відео. Вони поводилися достатньо впевнено – впевнені у своїй безкарності", - розповів свідок Микита Загрійчук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції