Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Для головної ялинки країни в Києві заготували чотири сотні сосен. Вартість усіх дерев – 125 тисяч гривень

Ялинку привезуть із Житомирщини.

Головна ялинка країни цьогоріч буде висотою 30 метрів, а вага її понад 100 тонн. Новорічне дерево буде збірним і його конструкція буде дуже складною, кажуть організатори. Збиратимуть "красуню" із сосен та ялиці, вирощених у лісах Житомирщини, про це у сюжеті ТСН.19:30.

Металеву конструкцію головної ялинки вже почали встановлювати на Софійській площі столиці.Конструкція складна, бо монтують більше труб, щоб ялинка була пухнастішою.

Лісники з Поташнянського лісництва, що у Радомишльському районі Житомирщини, вже підготували сосни для складання головної ялинки країни. Насамперед вони придивлялися, аби кожне деревце було пухнастим і зеленим. Ретельно підбирали і розмір дерева.

Відео Якою буде головна ялинка країни та звідки її привезуть

У Радомишльському лісгоспі для збірної конструкції вже відбирають найкращі сосни. Загалом велетенську ялинку складатимуть із чотирьох сотень дерев. Для верхівки йтимуть маленькі сосни, заввишки з метр. Для низу відбирають чотириметрові дерева. Вже до кінця тижня сосни перевезуть до Києва, щоб збирати головну ялинку країни.   

Якою буде головна ялинка країни та звідки її привезуть

На головну ялинку країни заготували 400 сосен різних розмірів від метра до чотирьох у висоту. Вартість усіх дерев – 125 тисяч гривень.

Усі сосни розкладають згідно із розмірами, від менших до більших. До того ж залежно від висоти дерева, на кожне пов'язали кольорову стрічку. Щоб робітникам, які будуть збирати головну ялинку було зручніше.

Крім того, за словами, лісничого Юрія Целованського, замовники надали труби визначеного діаметра, тому стовбур кожної сосни вони окремо обтесували. Це, зізнається фахівець, значно спростить складання головної ялинки.

Монтуватимуть головну ялинку до 12 грудня. Цьогоріч її прикрасять 750 іграшками та трьома кілометрами гірлянд теплих кольорів: червоний, золотий та білий. А сама ялинка буде оточена чотирма казковими королівствами, де будуть відповідні фотозони. Засвітять новорічне дерево традиційно 19 грудня о 19:00, у день святого Миколая. 

Що готують до свята і який вигляд матиме головна ялинка країни, читайте у матеріалі: Новий Рік 2020 у Києві.

Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Вибір редакції