На Гонконгській біржі Януковичу подарували статуетку бика

На фондовій біржі в Гонконгу українському президенту вручили жилет із цифрами "1268" і скляну статуетку бика, яка символізує "економічне зростання".

Президент України Віктор Янукович відвідав Гонконгську фондову біржу, яка на сьогодні є сьомою за величиною у світі.

Під час візиту йому подарували брокерський жилет із цифрами "1268", які за нумерологією означають побажання процвітання, а також - скляну статуетку бика, який є символом біржі та символізує економічне зростання.

Оглядаючи торгівельний зал Гонконгської біржі, Янукович зазначив: "мене особисто і банкірів, економістів, безумовно, цікавить ваш багатий досвід. Ми налаштовані на налагодження співпраці з біржею Гонконгу". Президент висловив сподівання, що цей інтерес є взаємним.

Зі свого боку, віце-президент біржі Генрі Ло підкреслив, що він та його колеги раді вітати главу Української держави та її делегацію на Гонконгській біржі.

Віктор Янукович відвідав Гонконг у рамках свого візиту до Китаю, який триває з 1 по 5 вересня. Він зустрівся з главою адміністрації САР Сянган (Гонконг) Дональдом Цангом, і в їхній присутності було підписано угоду про скасування віз між Україною та Гонконгом, а також про співробітництво і взаємну адміністративну допомогу в митних справах.

Читайте також:

Україна та Гонконг скасували візи

Янукович прогулявся Великою китайською стіною

Янукович домовився залучити 4 млрд доларів інвестицій з Китаю

Янукович подарував Китаю копію "Пересопницького Євангелія"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: