На грузинському кордоні затримано групу українців-нелегалів

Близько десяти українців були затримані на одній з гірських туристичних баз у Північній Осетії біля кордону з Грузією.

Російські прикордонники затримали в п’ятницю на одній з гірських туристичних баз у Північній Осетії групу громадян України, у яких не було дозволу на перебування на території республіки, що є для іноземних громадян територією з регламентованим відвідуванням, за винятком чотирьох населених пунктів.

Про це в неділю повідомив співробітник прес-служби прикордонного управління ФСБ Росії по Північній Осетії.

Постановою уряду РФ у 1992 році Північна Осетія після того, як стала прикордонною з Грузією, за винятком аеропорту "Владикавказ" і міст Владикавказ, Беслан, Алагіра і Ардон, почала відноситися до категорії територій РФ з регламентованим відвідуванням. Це означає, що, іноземці зобов’язані одержувати спеціальний дозвіл на перебування на території республіки. У тому випадку, якщо йдеться про перебування іноземних громадян у прикордонній зоні, то їм необхідно одержати спеціальну перепустку.

За словами представника прес-служби ФСБ, близько десяти українців були затримані на одній з гірських туристичних баз республіки, розташованих на території прикордонного з Грузією Ірафського району Північної Осетії, під час перевірки прикордонниками і співробітниками міграційної служби порядку перебування іноземних громадян на прикордонній території.

"В результаті перевірки було встановлене незаконне перебування на одній з туристичних баз громадян України, які у встановлені терміни не реєструвалися в територіальному підрозділі УФМС по Ірафському району. Спеціальний дозвіл на перебування на території Республіки у них також відсутній", - повідомив прикордонник.

У прес-службі уточнили, що затримані громадяни за порушення перебування на території Росії будуть притягнуті до адміністративної відповідальності і кожен з них заплатить штраф.

Читайте також:

Росіяни намагалися перепливти до ЄС на саморобному плоту

Пенсіонер пішки йшов до України з 16 пістолетами

9-річна українка щодня ходить до школи через кордон в Білорусь

Молода пара намагалася вивезти з України хлопчика, стверджуючи, що він – дівчинка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: