Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На вихідних у Коломиї проходив боксерський турнір, котрий зібрав юнацькі команди з усієї України.

Дводенний чемпіонат проходив просто голого неба. Кількість учасників змагань різних вікових та вагових груп склала близько 120 осіб. Боксерський турнір у Коломиї ініціював Іван Данилишин, заслужений тренер України, котрий 20 років тренував Національну збірну України з боксу. Саме він став натхненником проведення такого масштабного заходу у місті, котре давно славиться боксерською школою і вважається колискою українського боксу. Свого часу у Коломиї тренувалися брати Сидоренки, Олександр Усик та брати Клички.

Керівництво міста та області відразу підтримало проведення такого масштабного заходу у Коломиї: швидко видало всю необхідну дозвільну документацію та провело узгодження організаційних питань. Не залишились осторонь боксерського турніру й меценати. Власник концерну "Київпідземшляхбуд" Василь Веселий долучився до організації турніру.

Василь Веселий сказав, що підтримувати змагання такого класу та рівня підготовки – щире задоволення: "Мені приємно спостерігати за розвитком підлітків, котрі присвячують вільний час спортивному саморозвитку. Отримання змагального досвіду та спілкування з однодумцями дає поштовх для вдосконалення навичок не тільки окремих спортсменів, але й всієї української боксерської школи. Сподіваюсь, що цей турнір, стане для молодих чемпіонів важливою сходинкою у їх професійній кар’єрі".

У якості почесних гостей турнір відвідали досвідчені боксери: Олександр Луцак, Василь Палійчук та Володимир Колесник. Всеукраїнський турнір у Коломиї - шанс заявити про себе тим молодим боксерам, котрі не мають можливості брати участь у турнірах, що проходять за кордоном чи в інших регіонах України. На турнірі у рідному місті такі спортсмени мають можливість бути поміченим тренерами.

Спорт у Коломиї активно розвивається, дводенний боксерський турнір став цьому черговим підтвердженням. Для підтримки розвитку спорту у регіоні в минулому році керівництво міста виділило кошти на масштабний спортивний інфраструктурний об’єкт – басейно-оздоровчий комплекс з залами для занять боксом та боротьбою, трьома басейнами, кардіозалом, хореографічною студією. Забудовник, Концерн "Київпідземшляхбуд" під керівництвом Василя Веселого, обіцяє, що будівельні роботи будуть виконані якісно та у повному обсязі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції