На Харківщині чоловік змушував 10-річного небожа працювати по 15 годин на день

10-річному хлопчику майже рік доводилось спати на підлозі в кімнаті і працювати по 15 годин на день.

На Харківщині 10-річний хлопчик, громадянин Азербайджану став рабом свого дядька - протягом року він працював за їжу та дах над головою. До школи хлопчик не ходив, його вихованням теж ніхто не займався.

Як розповіли у міліції, спочатку ніхто на маленького пастуха не звертав уваги. Однак згодом люди зрозуміли, що щось не так: до школи хлопець не ходить, з іншими дітьми не грається.

Незабаром хтось з селян розповів про незвичайного гостя з Азербайджану працівникам міліції.

Працівники кримінальної міліції знайшли недоглянутого хлопчика, який у свої 10 років виглядав дуже худорлявим. З міліціонерами він не розмовляв, оскільки знав тільки декілька російських слів.

Правоохоронці встановили, що неповнолітній проживав у неналежних умовах: майже рік йому доводилось спати на підлозі в кімнаті, в якій, крім нього, ночувала вся родина, загалом 7 людей. До того ж, інші члени родини, на відміну від племінника, спали на ліжках.

Щодня з 5-ї ранку до 8-ї години вечора дитина пасла баранів. Окрім випасу тварин, він носив їм воду, годував, прибирав, також виконував інші господарські роботи.

В той же час у родині виховується три неповнолітні доньки та трирічний син. Всі доглянуті – дівчата ходять до школи, за маленьким наглядає матір. Про племінника повідомили, що взяли його на перевиховання, мовляв, удома не хотів працювати та навчатися.

Наразі проти 40-річного чоловіка порушено кримінальну справу за стетею "експлуатація дітей", що передбачає позбавлення волі від 2-х до 5 років.

Дитину ж днями помістили до Харківського обласного притулку для дітей "Гармонія".

Читайте також:

На Сумщині чоловік два місяці провів у рабстві

30 тисяч українців щорічно потрапляють в мережі торговців людьми

У Китаї директор благодійного фонду продавав душевнохворих у рабство

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: