На Харківщині депутат облради і селищний голова фігурують у масовій бійці, в якій застрелено людину

Постраждалими виявилися місцеві роми.

На Харківщині в селищі Вільшани розбори місцевого голови та ображених за побиття 16-річного хлопця ромів обернулися одним убитим і трьома пораненими. Участь у бійці загалом брали кілька десятків чоловік, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Конфлікт спалахнув біля селищної ради. Спочатку мирна зустріч місцевих переросла у сварку, а згодом у бійку зі стріляниною. Роми стверджують, що в усьому винен 30-річний селищний голова, з яким вони хотіли поговорити про побиття 16-річного хлопця. Натомість люди з оточення голови відкрили по них вогонь. "Ми не лізли, на сторонці стояли. Почали бити, нас били – вінчестер, травмати", - твердить син загиблого Петро.

ВідеоНа Харківщині розбірки між ромами та головою селищної ради закінчилися пораненнями та смертю

Роми твердять, що на допомогу селищному голові приїхав його батько – депутат Харківської облради. Сам він участь у бійці відкидає, а свою присутність пояснює тим, що намагався допомогти пораненим. "Я просто розмовляв із ними – і все. А потім, коли закрутилося, побачив, що людина лежить, узяв її з двома циганами і відвіз у лікарню", - каже батько сільського голови Олексій Литвинов.

За словами селищного голови Андрія Литвінова, у конфлікті винуваті ромські підлітки, як конфліктують із жителями Вільшан і поводяться неадекватно. Хто саме стріляв у трагічний день – розбирається поліція. Вона затримала більше 20 учасників бійки. Загиблий і троє поранених – усі роми.

17 травня ТСН присвятить випуск вечірніх новин історичному підписанню безвізового режиму для України. Дивіться, традиційно, о 19:30 на каналі 1+1.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Залиште свій коментар