Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Харківщині дві дільниці відкрилися із затримкою

В області працює 1681 дільниця.

У Харківській області дві виборчі дільниці відкрилися із незначною затримкою, повідомляє Нацполіція області.

Із затримкою відкрилися дільниці в Основ'янському районі та у місті Ізюм. Інформація за вказаними фактами зареєстрована в журналах Єдиного обліку заяв та повідомлень територіальних відділів поліції, проводиться перевірка.

Загалом у Харківській області створено створено 14 окружних виборчих комісій та 1 681 територіальна виборча дільниця.

ВідеоВибори-2019: що треба з собою мати і коли працюватимуть дільниці

Важливо не забути паспорт громадянина України, ID-картку чи військовий квиток. З водійським посвідченням проголосувати не вдасться. За селфі з бюлетенем можна потрапити за ґрати, тому не робіть жодних фото у кабіні для голосування. Дільниці по всій країни відчиняються о 8 ранку. Проголосувати можна до 8 вечора. Якщо побачите порушення, звертайтеся до голови виборчої комісії, офіційних спостерігачів та правоохоронців.    

Вибори-2019: що треба з собою мати і коли працюватимуть дільниці

У неділю, 31 березня, відбуваються вибори президента України. Виборчі дільниці вже запрацювали. Першим з кандидатів на пост глави держави проголосував Юрій Бойко. На Волині зафіксували перше порушення. Громадянська мережа "Опора" заявила, що спостерігача від цієї організації не допустили на виборчу дільницю.

У День виборів нового президента України, ТСН проведе 7-годинний марафон.

Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції