Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У директора "центру" знайшли кайданки та пістолет.

У Харківській області копи припинили діяльність фейкового реабілітаційного центру, у якому примусово утримували 15 наркозалежних.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

Як зазначається, "центр" не надавав жодного лікування. Хворих силоміць змушували вживати невідомі лікарські препарати та застосовували до них фізичний вплив.

За даними правоохоронців, організували цей "бізнес" мешканці Харкова, які обманом заманювали до "центру" наркозалежних. Вартість лікування визначали організатори залежно від платоспроможності родичів – вона становила від 8 до 15 тисяч гривень на місяць. Насправді ж на утримання хворих витрачались мінімальні суми.

Зловмисники обіцяли хворим або їхнім родичам повноцінне лікування та всебічну психологічну допомогу. Втім "центр" навіть не мав штату лікарів та жодних дозвільних документів в сфері охорони здоров’я.

Після отримання грошей за лікування, організатори розміщували пацієнтів в орендованому приватному будинку у Харківському районі, на вкінах якого були металеві решітки.

Хворих примусово утримували до закінчення курсу реабілітації, вони не могли  вільно виходити із приміщення, користуватись телефоном. За найменші провини пацієнтів зв'язаними закривали в окремому приміщенні. Так вони могли проводити до двох днів.

Під час обшуку в закладі виявили та вилучили 15 блістерів лікарських засобів. У домоволодінні директора "центру" виявили та вилучили кайданки, пістолет "Форт", набої до нього, банківські картки, мобільні телефони, блокноти з бухгалтерськими записами та лікарські препарати.

Правоохоронці провели слідчі дії в межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 127 (катування) та ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України, в ході яких встановлено, що у закладі примусово утримувалось 15 наркозалежних громадян. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, у Дніпрі викрили "реабілітаційний центр", в якому утримували людей проти їхньої волі та змушували безоплатно працювати на будівельних майданчиках. Десятки людей жили в антисанітарних умовах без належного харчування та медичної допомоги.

ВідеоДитяча в'язниця: історія інтернату на Одещині шокувала українців

Заклад, який має підтримати дітей зі складними долями, а натомість знущається над ними. Історія одеського інтернату буквально шокувала українців декілька днів тому. Адже те, що там відбувається, важко назвати гуманним ставленням до дітей. У яких умовах перебувають вихованці, чи змінилося щось за декілька днів і чи будуть покарані винні - дивіться в сюжеті. 

Дитяча в'язниця: історія інтернату на Одещині шокувала українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції