Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Харківщині пес напав на 5-річну дитину: покусав обличчя

Дівчинці наклали десяток швів.

На Харківщині 5-річну дівчинку покусав собака. Діти гралися на вулиці, коли в дворі неподалік із ланцюга зірвався пес. Хвіртка воріт не була зачинена і тварина вибігла до малечі на дорогу. Пес кинувся на маленьку Поліну й почав кусати за голову, йдеться у ТСН.19:30.

Інцидент стався у приватному секторі Чугуєва. Дівчинка гралася надворі, коли із подвір’я навпроти вилетів величезний пес. Собака ледь не пошматував дитину, вхопив за обличчя. Зарадили сусіди, які прибігли на допомогу.

ВідеоНа Харківщині 5-річну дівчинку покусав собака

Діти гралися на вулиці, коли у дворі неподалік із ланцюга зірвався злий пес. Хвіртка воріт була незачинена, а тому собака вибіг до малечі просто на дорогу. Накинувся на маленьку Поліну й почав кусати за голову. Від агресивної тварини дитину врятували сусіди.  

На Харківщині 5-річну дівчинку покусав собака

Дівчинку доправили до місцевої лікарні, а звідти вже до Харкова. Там медики наклали з десяток швів на голові та правому вусі. Лікарі кажуть, лице Поліни майже не травмоване. Життю нічого не загрожує. "Рани могли бути і більш серйозними. Стан дитини важкий, відносно задовільний", - каже  завідувач травматологічним відділенням Валерій Литвишко.

Власники собаки нічого ТСН не коментують. Агресивна тварина, кажуть місцеві, раніше зривалася на дітей, коли господарі не зачиняли хвіртки. Власників собаки вже покарали штрафом, кажуть у поліції, але це - лише 85 гривень.

Мати власника собаки, літня жінка, виходила на вулиці проводжала подругу. У цей момент, коли вона відкривала хвіртку, собака відірвався і вискочив на вулицю», каже заст. начальника Чугуївського відділу поліції Максим Стецина.

Родина потерпілої дитини налаштована йти до суду. Там вимагатимуть відшкодування збитків. "У нас нормальні стосунки із сусідами, а тут така байдужість", - розказує мати дівчинки Дар’я Губанова.

Полінку мають оглянути ще кілька спеціалістів, аби уникнути зараження сказом. Батьки кажуть, що дитині знадобиться ще й психологічна допомога.

Кореспондент ТСН Юлія Семененко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції