Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Харківщині продовжує збільшуватись кількість жертв отруйної горілки

Від отруєння загинули 13 осіб.

До 13 зросла кількість померлих від отруєння сурогатним алкоголем на Харківщині, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Іще 6 осіб з симптомами отруєнь перебуває у лікарнях, про це повідомляє обласна поліція. Усі отруєні з трьох районів Харківщини. Потруїлися люди в Харківському, Вовчанському та Ізюмському районах. Кількох людей не змогли реанімувати в лікарні, деяких - не довезли живими. У всіх були важкі симптоми аж до відмови деяких органів.

"Це розвиток запаморочення, можливе двоїння в очах, порушення свідомості, порушення функцій нирок, печінки і так далі - клініка дуже різноманітна", - прокоментував головний лікар Вовчанської ЦРЛ Костянтин Тишенко.

Усі торгівельні точки, де отруєні купували алкоголь, належать одному підприємцю - 54-річній жінці. Зараз вона затримана.

"Були проведені обшуки в даних магазинах, вилучено повністю весь алкоголь. Наразі призначено низку експертиз вилученого алкоголю, також призначені токсикологічні експертизи з потерпілими, щоби виявити наявність отруйних речовин в їхніх організмах", - повідомив заступник начальника слідчого відділу поліціі Вовчанського району Владислав Ганьшин.

У селищах, де зафіксовані випадки отруєння, фельдшери обходять двори і просять не вживати алкоголь, куплений у місцевих крамницях. А також закликають звертатися до медиків у разі виявлення будь-яких симптомів.

Кореспондент ТСН Світлана Федчун

Залиште свій коментар

Вибір редакції