На Харківщині продовжує збільшуватись кількість жертв отруйної горілки

Від отруєння загинули 13 осіб.

До 13 зросла кількість померлих від отруєння сурогатним алкоголем на Харківщині, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Іще 6 осіб з симптомами отруєнь перебуває у лікарнях, про це повідомляє обласна поліція. Усі отруєні з трьох районів Харківщини. Потруїлися люди в Харківському, Вовчанському та Ізюмському районах. Кількох людей не змогли реанімувати в лікарні, деяких - не довезли живими. У всіх були важкі симптоми аж до відмови деяких органів.

"Це розвиток запаморочення, можливе двоїння в очах, порушення свідомості, порушення функцій нирок, печінки і так далі - клініка дуже різноманітна", - прокоментував головний лікар Вовчанської ЦРЛ Костянтин Тишенко.

Усі торгівельні точки, де отруєні купували алкоголь, належать одному підприємцю - 54-річній жінці. Зараз вона затримана.

"Були проведені обшуки в даних магазинах, вилучено повністю весь алкоголь. Наразі призначено низку експертиз вилученого алкоголю, також призначені токсикологічні експертизи з потерпілими, щоби виявити наявність отруйних речовин в їхніх організмах", - повідомив заступник начальника слідчого відділу поліціі Вовчанського району Владислав Ганьшин.

У селищах, де зафіксовані випадки отруєння, фельдшери обходять двори і просять не вживати алкоголь, куплений у місцевих крамницях. А також закликають звертатися до медиків у разі виявлення будь-яких симптомів.

Кореспондент ТСН Світлана Федчун

Залиште свій коментар

Наступна публікація