На Харківщині СБУ ліквідувала банду, яка обклала даниною місцевих бізнесменів

До злочинного угруповання входили чинні правоохоронці та учасники бойових дій.

Під час спецоперації Служби безпеки України на Харківщині затримано майже 50 осіб, які входили до злочинного угруповання, що займалося вимаганням у місцевих бізнесменів, зокрема на ринку ритуальних послуг.

Про це у четвер, 5 серпня, повідомили у пресслужбі СБУ, опублікувавши відповідні фото та відео.

За попередніми даними слідства, зловмисники обклали даниною місцевих підприємців. У разі відмови погрожували насильством та фізичною розправою, були випадки, коли спалювали їм автомобілі.

Обсяг “прибутку” цієї ОЗГ становив понад 1 млн грн щомісяця.

“Угруповання мало великий вплив на представників органів місцевої влади. СБУ задокументувала, що його злочинній діяльності сприяли посадові особи одного з комунальних підприємств Харківської міської ради”, - повідомили у пресслужбі СБУ.

Під час обшуків у фігурантів кримінального провадження вилучили великi суми грошей, чорновi записи облiку поборів з підприємців, зброю, боєприпаси, а також посвiдчення чинних спiвробiтникiв Національної поліції.

Учасникам злочинного угруповання готується повідомлення про підозру за ознаками злочинів, передбачених ст. 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній); ст. 189 (вимагання) та ст. 206 (протидія законній господарській діяльності) КК України. 

Нагадаємо, раніше у Харківській області контррозвідка СБУ затримала так званого "колишнього депутата" самопроголошених "республік" "Л/ДНР".

Повʼязані теми:

Наступна публікація