Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Харківщині скасували регіональний статус російської мови – депутат

За це проголосувало 3/4 всіх депутатів.

Харківська облрада минулого тижня проголосувала за скасування свого рішення від 2012 року, яке надало російській мові статус регіональної.

Про це 13 грудня у Facebook повідомив депутат Харківської обласної ради Дмитро Булах.

"Минулого тижня облрада проголосувала за скасування деяких своїх попередніх рішень. Серед них одне ідіотське і одіозне. Рішення від 2012 про те, як і де вживати російську мову. Тобто фактична регламентація її регіонального статусу", – йдеться у повідомленні.

За його словами, рішення про скасування "було консолідованим" і за нього проголосувало 3/4 всіх депутатів.

Забыл немного порадовать. На прошлой неделе облсовет проголосовал за отмену некоторых своих предыдущих решений. Среди...

Опубліковано Dmytro Bulakh Четвер, 13 грудня 2018 р.

Нагадаємо, депутати Тернопільської обласної ради на засіданні 6 листопада запровадили мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території області. Це третя українська область, яка запроваджує подібний мораторій. 

У вересні подібну заборону встановила Львівська обласна рада. Обмеження на заборону використання російськомовних пісень, фільмів та іншого російськомовного продукту діятиме до повного припинення окупації українських територій. Тоді це рішення розкритикували посол Канади в Україні Роман Ващук та посол Великої Британії Джудіт Гоф. 

25 жовтня мораторій на публічне використання російськомовного культпродукту запровадили депутати Житомирської облради.

ВідеоРосійську мову вилучили з переліку предметів для проведення ЗНО

Без російської. З переліку предметів для проведення ЗНО вилучили російську мову, повідомили у центрі оцінювання якості освіти. Пояснили просто - обсяг замовлення на відповідний тест був не високим. Решта предметів, з яких можна пройти тестування, а їх 11, лишилися.

Російську мову вилучили з переліку предметів для проведення ЗНО

Залиште свій коментар

Вибір редакції