Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Харківщині судять п'ятьох добровольців, яким загрожує довічне ув'язнення

Бійців звинувачують у скоєнні тяжких та особливо тяжких злочинів.

На Харківщині починають слухати резонансну справу про бійців одного з батальйонів Чернігівщини, які у нетверезому стані розстріляли машину з чотирма дорослими та дитиною, повідмоляє ТСН.День.

Потім бійці дорогою до місця дислокації своєї частини вчинили замах на вбивство проти ще двох осіб, які їхали у машині. На додачу напали на громадянина Німеччини і відібрали у нього мікроавтобус та гроші.

Затримали добровольців на Ізюмському блокпості. З'ясували, що стріляв один з вояків з табельної зброї, а інший при собі мав психотропну речовину, що також є злочином.

"Зібрано достатньо доказів, які вказують на вчинення вказаних кримінальних правопорушень саме цими військовослужбовцями. Щодо вчинених кримінальних правопорушень - це вчинені тяжкі злочини і особливо тяжкі злочини. За тяжкі злочини загрожує покарання від 7 до 10 років позбавлення волі, за особливо тяжкі злочини - позбавленні волі від 10-15 років, або довічне позбавлення волі", - повідомляє старший прокурор військової прокуратури Харківського гарнізону Олександр Говорущак.

Відео П'ятьом добровольцям загрожує довічне ув’язнення

Залиште свій коментар

Вибір редакції