На Харківщині у дитячій колонії знущалися над підлітками

Офіційно висунули звинувачення 5 засуджених, які не витримали знущань і звернулися за допомогою до правозахисників. Їхні аудіосвідчення задокументовані юристами.

У колонії на Харківщині, яку заснував відомий педагог Антон Макаренко, розгоряється скандал про знущання над підлітками за ґратами. Правозахисники звернулися до влади із вимогою зупинити побиття неповнолітніх засуджених. Приклади, що наводять, просто приголомшують - виправне виховання із макарівських часів зазнало нелюдських змін.

Наприклад, луганчанин Роман 17 років у колонії перебуває рік, за крадіжку. Попереду в нього ще три роки ув'язнення, а жити підліток уже не хоче.

Після одного з таких побиттів хлопець на знак протесту порізав собі вени. Вижив, але досі згадує як його лікували - у рану насипали сіль.

Мати Романа в Луганську опустила руки і не вірить, що це можна змінити.

Вона каже - жорстокість за ґратами невідворотна, але чи здатне таке покарання виправити злочинця, жінка не вірить. І найбільше, що дивує матір засудженого: колонія, де відбуває покарання її син, заснована відомим педагогом Антоном Макаренком, у методи виховання якого не входило посипання ран сіллю.

Офіційно висунули звинувачення 5 засуджених, які не витримали знущань і звернулися за допомогою до правозахисників. Їхні аудіосвідчення задокументовані юристами.

Правозахисники сьогодні закликали владу провести розслідування фактів порушення прав людини в Курязькій колонії для неповнолітніх на Харківщині.

На скарги про знущаня 17тирічних засудженик у колонії на Харківщині уже зреагували у Департаменті з виконання покарань України. Уже 12 травня тут почала працювати службова комісія.

Два дні беруть чиновники на перевірку фактів. Далі обіцяють дозволити журналістам особисто переконатись у виховних методах для неповнолітніх.

Засуджені юнаки просять, щоби їх захистили вже тепер, бо скаржаться вони не вперше, а їм від цього лише гірше.

Читайте також:

Найбільш специфічна в'язниця України - колонія для інвалідів

У тюрмі в Чилі помер нацист-педофіл, засновник "благодійної колонії" для гітлерівців

У Маріуполі в жіночій колонії пройшов конкурс краси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: