На Харківщині СПУ не пройшла до облради: знайдено помилку в протоколах

16 листопада, коли Харківська обласна виборча комісія на засіданні розглядала протокол, у цифрах виявили помилку.

 У Харківській області Соціалістична партія України не подолала 3% бар'єр, і в обласній раді буде тільки один представник партії, що переміг у мажоритарному окрузі. Про це повідомив офіційний сайт Харківської обласної ради.

16 листопада, коли Харківська обласна виборча комісія на засіданні розглядала протокол для ухвалення рішення про реєстрацію обраних депутатів Харківської обласної ради, у цифрах виявили помилку.

"Просто арифметична помилка, неточність при підрахунку. Представники від СПУ, що балотувалися у багатомандатних виборчих округах, не проходять", - заявила  секретар комісії Зоя Мокрій.

Таким чином, Харківська облорганізація СПУ була виключена з переліку місцевих організацій партій, що одержали право на мандати в облраді за підсумками виборів у багатомандатних округах.

Натомість, у результаті перерахування, ще 2 місця в обласній раді одержить Партія регіонів, 1 - "Батьківщина".

Раніше Харківський облвиборчком повідомляв, що в обласну раду за партійними списками проходять 6 партій - Партія регіонів (37 мандатів), ВО "Батьківщина" (12), КПУ (8), "Сильна Україна" (5), "Фронт змін" (3), СПУ (3).

В одномандатних мажоритарних округах перемогу одержали 56 кандидатів від Партії регіонів, 4 - від "Сильної України", 3 - від Народної партії, 3 - від "Батьківщини", один - від Партії промисловців і підприємців України, один - від СПУ.

Читайте також:

Міліція: повторні вибори пройшли без порушень

Польські депутати вважають, що Україна мало готувалася до виборів

Суд відмовився скасувати підсумки виборів мера в Одесі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: