Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Харківщині вогонь охопив зерносклади: згоріли тонни соняшника і пшениці

Складські приміщення загорілися вночі. Пожежники швидко локалізували займання.

У селі Гаврилівка Харківської області у ніч проти 21 жовтня спалахнули склади приватного сільськогосподарського підприємства.

Як повідомляється на сайті ДСНС, підприємство займалось зберіганням сільськогосподарської продукції.

Пожежа виникла у складській будівлі із насінням соняшника та швидко перекинулась на сусідній склад із зерном пшениці.

Першими у бій з вогнем вступили добровольці добровільної пожежної команди підприємства на своїй автоцистерні. Невдовзі на місце пригоди прибули рятувальники пожежно-рятувальної частини ДСНС з м. Барвінкове. 

Зазначається, що полум’я охопило площу у 800 квадратних метрів, існувала загроза подальшого розповсюдження вогню на сусідні будівлі.

пожежа_2
ДСНС

Складності в боротьбі з вогнем додавало велике горюче навантаження всередині складів. В одному з них зберігалось 1795 т. соняшника, в іншому – 1679 т. пшениці.

Зважаючи на обставини, керівник гасіння пожежі викликав додаткові сили та засоби. Зокрема – додаткові пожежні підрозділи та пожежний потяг із м. Слов'янська.

Завдяки оперативним діям рятувальників о 02:20 пожежу вдалось локалізувати та відвести загрозу розповсюдженню полум’я на поруч розташовані склади.

Станом на 12:00 на місці події ще працювали 22 людини особового складу ДСНС, добровольці, 5 пожежних автоцистерн та команда пожежного потяга. Причина пожежі та розмір завданих збитків встановлюються.

Залиште свій коментар

Вибір редакції