Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Харківщині з літнього табору госпіталізували 11 дітей

Усіх дітей забрали до лікарні через отруєння.

У селі Нижній Бурлук Харківської області з літнього дитячого табору госпіталізували 11 неповнолітніх із харчовою токсикоінфекцією.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

"Одна дитина перебуває у обласній лікарні. Інші десять - в інфекційному відділенні Шевченківської центральної районної лікарні", - розповів керівник місцевої прокуратури Володимир Калюга.

За його словами, наразі стан дітей задовільний, тривають санітарно-епідеміологічне обстеження дитячого табору та першочергові слідчі дії.

Як зазначається, вік дітей - від 7 до 16 років.

Нагадаємо, 18 червня Ізмаїл на Одещині перейшов на карантин внаслідок спалаху кишкової інфекції - масового отруєння місцевих жителів. 20 червня надзвичайний стан у місті подовжили на тиждень. В аптеках і крамницях різко подорожчали медикаменти та вода. Загальна кількість постраждалих від епідемії станом на 22 червня перевалила за півтисячі.

Офіційною причиною отруєння людей визнано потрапляння нечистот із вбиралень приватного сектора у міський водогін. Це могло статися внаслідок зливи, яка затопила район насосної станції та очисних споруд. Після подій в Ізмаїлі уряд вирішив проінспектувати системи каналізації та водогони по всій Україні. Відповідне доручення дав прем'єр-міністр. Він хоче, щоби повторення ізмаїльських подій стало неможливим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції