На Харківщині засудили завербованого агента бойовиків, який хотів підірвати залізницю

Дата публікації
Перегляди
634

Куратором був ексспівробітник СБУ, який зрадив присягу.

Завербованого окупантами диверсанта, який взимку минулого року планував підірвати залізничні колії у Харківській області, засудили до десяти років позбавлення волі. Найманець бойовиків також брав участь в боях на Донбасі проти України.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За інформацією силовиків, після здійснення злочинного задуму диверсанта було б зруйновано стратегічно важливий для української армії залізничний вузол. Вибух міг також призвести до численних людських жертв серед цивільного населення. Адже ця магістраль активно використовується для пасажирських перевезень, а поруч розташований населений пункт.

Заклавши вибухівку у грудні 2018 року, зловмисник виїхав у напрямку тимчасово окупованих територій і на відстані 30 кілометрів дистанційно активував вибуховий пристрій. Втім контррозвідка СБУ зуміла заздалегідь замінити вибухівку імітаційним пакетом, завдяки чому вдалося запобігти диверсії.

Силовики встановили, що підступний план ворога здійснював мешканець Луганської області, якого завербували бойовики. Крім того, з'ясувалося, що він воював на боці ворога проти ЗСУ. Організував диверсію, за інформацією СБУ, співробітник псевдоспецслужби Дубровкін Єгор Геннадійович, колишній співробітник УСБУ в Луганській області, який зрадив військовій присязі та вступив до так званого "МДБ ЛНР".

Нагадаємо, раніше жителя Донецької області, уродженця Росії, який намагався скоїти терористичний акт в Запоріжжі, суд засудив до п'яти років позбавлення волі. Замовили теракт представники так званого "МГБ ДНР".

Наступна публікація