На Херсонщині дитина впала у десятиметровий колодязь і дивом залишилася живою

На Херсонщині дитина впала у десятиметровий колодязь і дивом залишилася живою

У хлопчика немає жодної подряпини.

На Херсонщині 9-річний хлопчик впав у закинуту криницю на сільському пустищі. Нею не користувалися кілька десятиліть і колись засипали камінням і сміттям. Утім, грунт просів і утворилася вузька нора у підземелля, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Зараз Сергійка обстежують в обласній дитячій лікарні. Хлопчика витягли з десятиметрової глибини, де він просидів півтори години. "Дістали його холодного, у крові. Мови в нього майже не було. Лікар сказав, що він у залізній сорочці народився", - каже мати потерпілого Юлія Самара.

На його тілі жодної подряпини, але є підозра на струс мозку і забій хребта. "Зроблено йому МРТ-дослідження головного мозку. Результатів ще немає", - каже заступник головного лікаря Херсонської дитячої обласної лікарні Віктор Бурдовіцин.

Хлопчик буквально провалився під землю на цьому пустищі. Він ішов по траві і раптово полетів донизу. Яма, схожа на нору, є отвором до старої криниці. Діти тут гралися у хованки. Кажуть, про небезпеку не здогадувались. Та й самої ями не було видно, доки Сергійко не почав плавно іти під землю.

9-річний хлопчик впав у закинуту криницю на Херсонщині

9-річний хлопчик впав у закинуту криницю на Херсонщині

Друг потерпілого Єгор спочатку намагався витягти Сергія самотужки, а потім покликав дорослих. Мама Єгора спочатку подумала, що то гра. Жінка знала, що стару криницю засипали багато років тому.

Зрозумівши, що то не гра, жінка викликала рятувальників і швидку. Якби не Єгор, кажуть надзвичайники, про те, що сюди провалилась дитина, ніхто б і не здогадався. Криків хлопчика чути не було, дна ями не видно. Вони спускалися на мотузці. "Дуже велика глибина. Як виявилось, десять метрів. Дитина була у великому шоці",- каже рятувальник Микола Харчук.

Рятувальники кажуть: щастя, що хлопець падав поволі. "Через землю, траву і сміття він почав провалюватися потрохи. Колив він так падав, то мав можливість зреагувати. Якби впав раптово, то наслідки могли бути більш серйозні", - каже рятувальник Сергій Мунтянов.

Голова сільради каже, що старій криниці близько ста років. Колись її глибина сягала 50 метрів. Користуватися нею перестали років 40 тому, коли у село провели водогін. Тоді ж начебто засипали. Тепер грунт навколо ями розрили бульдозером, знайшли бетонне перекриття, але без люка. Криницю мають обстежити, засипати, накрити, а на пустищі розбити сквер.

Кореспондентка ТСН Олена Ваніна.

Повʼязані теми:

Наступна публікація