Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Херсонщині повалили радянський пам'ятник

В України триває ліквідація залишків "радянщини".

У п'ятницю, 2 серпня, на Херсонщині в місті Каховка знесли пам'ятник радянському полководцю Михайлу Фрунзе.

Про це повідомив місцевий житель у своєму Facebook, прикріпивши до публікації відповідну світлину.

В Каховці демонтували пам'ятник Фрунзе.

Опубликовано Олександр Рудоманов Пятница, 2 августа 2019 г.

Як пише видання "Каховские новости", пам'ятник прибрали відповідно до закону про декомунізацію. Так, комунальники демонтували пам'ятник Фрунзе і доставили до подвір'я Каховського історичного музею. Там він "складе компанію" Володимиру Леніну, чий пам'ятник зберігається на території установи від 2014 року.

Нагадаємо, раніше Конституційний суд визнав декомунізацію законною. А президент Володимир Зеленський не буде ініціювати скасування перейменувань декомунізованих міст. Але з такою ініціативою можуть виступити самі жителі цих міст, якщо Верховна Рада ухвалить підготовлений командою Зеленського "закон про народовладдя", який передбачає можливість проведення місцевих референдумів.

В Україні за чотири роки в рамках декомунізації демонтували 2,5 тисячі пам'ятників і пам'ятних знаків, які пропагували тоталітарний режим. Від моменту ухвалення законів про декомунізацію перейменовано 987 населених пунктів і 25 районів, майже 52 тис. топонімів.

Відео З головою Леніна та піонерськими краватками: активісти вимагали не скасовувати закон про декомунізацію

Під Конституційним судом від самого ранку зібралися кілька десятків активістів - вимагали не скасовувати закон про декомунізацію. Відповідне подання депутатів служителі Феміди нині розглядають у закритому режимі.  

З головою Леніна та піонерськими краватками: активісти вимагали не скасовувати закон про декомунізацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції