Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Херсонщині провели мітинг на підтримку Бекірова, якого без медичної допомоги утримують окупанти

На Херсонщині провели мітинг на підтримку Бекірова, якого без медичної допомоги утримують окупанти

Дружина хвилюється, що до чоловіка немає жодного доступу.

Жителі села Новоолексіївка на Херсонщині зібралися біля місцевої мечеті, щоб висловити своє обурення ставленням окупаційної влади Криму до заарештованого Едема Бекірова.

57-річного чоловіка  затримали ще 12 грудня на в’їзді до анексованого півострова, звинуватили у перевезенні зброї і взяли під варту. В арештанта – інвалідність першої групи, цукровий діабет, ампутована нога і він переніс кілька операцій на серці. Життя Едема Бекірова залежить від ліків і постійних перев’язок. Проте вже майже тиждень йому не надають медичної допомоги і не пускають до нього адвоката.

Земляки  переконані – усі звинувачення надумані і безпідставні. Люди  закликають світову спільноту допомогти визволити бранця Кремля.

 «На жаль, в кримських реаліях - 12 днів канікули. Тому до нього не пустили ні слідчих, ні прокурора, ні адвоката. Немає можливості. І ми чекаємо сьогодні-завтра обіцяв нам якось адвокат зайти. А до дев’ятого ми так нічого не знаємо. Що з ним і як», - каже дружина затриманого Гульнара Бекірова

«Ми дуже вражені тим, що трапилося з Едемом. І тому ми тут, щоб підтримати дружину, підтримати сім’ю», - каже учасниця мітингу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції