Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Херсонщині сусід напав і голими руками забив на смерть батька 8-х дітей

Усе сталося біля хати небіжчика – фактично на очах у малечі.

На Херсонщині сусідська сварка обернулася трагедією, в якій загинув батько 8 дітей. Конфлікт тривав кілька років, а цього разу після зловживання спиртним сусіди згадали всі старі кривди і пішли стінка на стінку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ніч, коли втратила чоловіка, Людмила Кукуруза згадує як страшний сон. З її слів, сусіди щось святкували, а як проводили гостей – зайшли  вирішити старі образи. Зустрів їх її Костянтин. "Він вийшов, батьківна, каже, йди додому, проспишся, прийдеш, будемо балакати. А вона: а, ми алкаші?! І почала гукати: Толя, Андрюша – викликали своє підкріплення", - розповіла дружина загиблого. На галас вибігли старші троє дітей, а 10-річний Михайлик лишився у хаті заспокоювати 4-х найменших. Хлопець і сам налякався, бо сусід забіг у хату з криками: "Де тато?" Коли діти не відповіли, 45-річний чоловік почав тягати Михайлика за волосся: "Отак. Де тато? Скажи, ми зараз уб’ємо".

Відео Через сусідські війни у селі виникла масова бійка, загинув батько 8 дітей

На Херсонщині конфлікт між сусідами тривав кілька років, але цього разу дійшло до  краю. Після зловживання спиртним сусіди згадали всі давні образи і пішли стінка на стінку. Та так, що поліції довелося викликати підкріплення.

Через сусідські війни у селі виникла масова бійка, загинув батько 8 дітей

Прокинулася вся околиця: одні побігли на допомогу, інші викликали поліцію, але нападники заблокували копам дорогу. Поліція викликала своє підкріплення, а тим часом біля хати 52-річний Костянтин відбивався від сусіда. "Дядя Толя його почав бити, а я побіг в гараж за дрючком, щоб це саме, щось зробити – виходить так, що я не встиг", - каже Віктор. Багатодітний батько помер до прибуття швидкої, а його кривдника затримала поліція. Родичі підозрюваного твердять, це просто нещасний випадок, але експерти зробили інший висновок. "Тілесні ушкодження були спричинені саме руками, кулаками. Також у нього є перелом склепіння черепу, однак він не пов’язаний із настанням смерті", - стверджує начальник слідчого відділу Голопристанського відділу поліції Костянтин Лахновський.

Дружина затриманого каже, що такого не очікували – хотіли просто з’ясувати стосунки, адже вже місяць сваряться з сусідами. "Ну, конфлікт був за все. І за город – повністю за все. Діти там неадекватні: і факи, і матюкаються, в город лізуть. Просто вже до точки кипіння дійшло", - каже Валентина Брик. У селі ж кажуть, що родина Бриків конфліктна і не раз провокувала скандали. А того вечора п’яна компанія чіплялася й до інших. "Нічого не сказав. Вони поображали, потім прийшли городами сюди – і почалися скандали, бійки", - каже Артем. Про загиблого ж у селі кажуть, що чоловік був неконфліктний і до останнього намагався уникнути сварки: "Велика сім’я, чоловік весь час з дітьми. В них ніколи не були ніякі компанії. Не споживають ніякі спиртні напої".

З Костянтином уже попрощалися, а його кривдника в день похорону в відпустили під домашній арешт. Тепер Людмила намагається зрозуміти, як жити поруч із ним і як самотужки підняти на ноги 8-х дітей, у яких сусід на очах ледь не всього села забрав батька.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Залиште свій коментар

Вибір редакції