Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Херсонщині визначили найбільший кавун сезону - його вага сягнула майже 32 кілограмів

Традиційне свято кавунів відбулося у Голій Пристані.

У місті Гола Пристань на Херсонщині традиційно відбувся фестиваль "Український кавун - солодке диво". Свято вже 16 років поспіль є своєрідним підсумком баштанного сезону. Фермери і вчені аналізують, які сорти дали найкращі врожаЇ. А гості фестивалю – роблять із кавунами все, що можна: катають, дегустують, ріжуть і навіть п’ють.

Про це йдеться в сюжеті Олени Ваніної в програмі ТСН.19:30.

На головному майданчику кавунової столиці визначили баштанних рекордсменів цього року. Найбільший гарбуз – понад 34 кілограми, диня – майже 6 із половиною, кавун – 31 кілограм 800 грамів. Висока вага рекордсменів означає, що сезон цього року непоганий. Але – не ідеальний. Бо були часи, коли найбільший кавун важив 43 кілограми.

Фермер-власник цьогорічного кавуна-велетня Василь Теличко розповідає, як працював над рекордом:

"Треба вчасно посадити, дивитися на погодні умови, поливати, доглядати. Ми добрива не кидаємо. Там трішки азоту додали, щоб він лише стартонув, – і все".

Тиждень тому закупівельна ціна на кавуни дуже впала, кажуть фермери. Кавуни з поля коштують 60 копійок за кілограм. А це означає, що пік сезону вже настав. І ціна на ринках має знизитись.

Більше подробиць дивіться на відео.

Відео Найбільший кавун сезону визначили на Херсонщині

У місті Гола Пристань традиційно відбувся фестиваль із назвою "Український кавун - солодке диво". Свято вже 16 років поспіль є своєрідним підсумком баштанного сезону. Фермери і вчені аналізують, які сорти дали найкращі врожаї.      

Найбільший кавун сезону визначили на Херсонщині

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції