Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Хмельниччині батьки школярів вимагають звільнити вчительку через непристойні методи виховання

На Хмельниччині батьки школярів вимагають звільнити вчительку через непристойні методи виховання

Вони вже виграли справу в суді, однак дирекція школи посилається на інші закони.

На Хмельниччині батьки третій місяць вимагають звільнити вчительку, провину котрої в ставленні до дітей визнав суд. Однак директор школи не бачить підстав позбавляти підлеглу посади, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Психологи з дітьми працюють, щоб вони забули про це все, а як вони можуть забути, як вони кожного дня зустрічають її в школі", - нарікає мама 3-класниці Людмила Юрик. Торік у жовтні батьки дізналися про жахливі речі – начебто вчителька української мови знімає з їхніх дітей білизну. "Вона сама знімала, вона їх не примушувала, вона сама", - каже мама дівчинки Тетяна Ямкова. Про такі методи виховання батькам один за одним почали розповідати діти – виявилося, що в такий спосіб педагог карала непосидючих хлопчиків. "Його там торкнули ззаду, він засміявся, вона підійшла і каже: ще раз – і я тобі перед усім класом штани. Потом вона підійшла і зняла перед всіма", - каже мама 3-класника Тетяна Моставлюк.

Відео Cтягувала штанці та підглядала у вбиральні: на Хмельниччині батьки вимагають звільнити вчительку

Вони навіть до суду позивались, і там провину педагога визнали. Але директор школи не бачить підстав для звільнення. Батьки обурені, бо тепер діти щодня вимушені зустрічатися зі своєю кривдницею в коридорах школи. 

Cтягувала штанці та підглядала у вбиральні: на Хмельниччині батьки вимагають звільнити вчительку

Публічного приниження зазнавали і дівчатка – коли хтось з учениць просився до вбиральні, вчителька йшла туди з нею. "Вона її провела в цей туалет, і заклавши рука за руку спостерігала, чи сходить, чи ні. Дитина каже: мамо, то був і шок, і страх, як я могла сходити перед нею в туалет", - каже мама дівчинки Галина Мархаюк. Після того, як справа набула розголосу, директор оголосив учительці догану, а батьки звернулися до суду.

Марію Степанівну від викладання в тому класі, де постраждали діти, відсторонили, але вона навчає інших школярів. "Без коментарів", - відповідає вона на всі запитання журналістів. Батьки учнів ідуть до керівника школи з вимогою звільнити вчительку, адже її визнали винною в дрібному хуліганстві. Але поки справу розглядала поліція та суд, закінчився строк, коли вчительку можна було звільнити чи оштрафувати. "Було рішення суду про те, що не притягається вчителька до адміністративної відповідальності, і підстави звільнити немає за аморальний вчинок", - каже директор школи Володимир Ревуцький.

Іще один суд над педагогом триває через побиття дітей. В цій справі їй загрожує вже кримінальна відповідальність. Батьки вимагають не чекати вироку, а звільнити вчительку з посади терміново, бо діти тепер бояться навіть перестрічатися з нею в школі.

Кореспондент ТСН Світлана Павук

Залиште свій коментар

Вибір редакції