Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Хмельниччині батьки школярів вимагають звільнити вчительку через непристойні методи виховання

Вони вже виграли справу в суді, однак дирекція школи посилається на інші закони.

На Хмельниччині батьки третій місяць вимагають звільнити вчительку, провину котрої в ставленні до дітей визнав суд. Однак директор школи не бачить підстав позбавляти підлеглу посади, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Психологи з дітьми працюють, щоб вони забули про це все, а як вони можуть забути, як вони кожного дня зустрічають її в школі", - нарікає мама 3-класниці Людмила Юрик. Торік у жовтні батьки дізналися про жахливі речі – начебто вчителька української мови знімає з їхніх дітей білизну. "Вона сама знімала, вона їх не примушувала, вона сама", - каже мама дівчинки Тетяна Ямкова. Про такі методи виховання батькам один за одним почали розповідати діти – виявилося, що в такий спосіб педагог карала непосидючих хлопчиків. "Його там торкнули ззаду, він засміявся, вона підійшла і каже: ще раз – і я тобі перед усім класом штани. Потом вона підійшла і зняла перед всіма", - каже мама 3-класника Тетяна Моставлюк.

Відео Cтягувала штанці та підглядала у вбиральні: на Хмельниччині батьки вимагають звільнити вчительку

Вони навіть до суду позивались, і там провину педагога визнали. Але директор школи не бачить підстав для звільнення. Батьки обурені, бо тепер діти щодня вимушені зустрічатися зі своєю кривдницею в коридорах школи. 

Cтягувала штанці та підглядала у вбиральні: на Хмельниччині батьки вимагають звільнити вчительку

Публічного приниження зазнавали і дівчатка – коли хтось з учениць просився до вбиральні, вчителька йшла туди з нею. "Вона її провела в цей туалет, і заклавши рука за руку спостерігала, чи сходить, чи ні. Дитина каже: мамо, то був і шок, і страх, як я могла сходити перед нею в туалет", - каже мама дівчинки Галина Мархаюк. Після того, як справа набула розголосу, директор оголосив учительці догану, а батьки звернулися до суду.

Марію Степанівну від викладання в тому класі, де постраждали діти, відсторонили, але вона навчає інших школярів. "Без коментарів", - відповідає вона на всі запитання журналістів. Батьки учнів ідуть до керівника школи з вимогою звільнити вчительку, адже її визнали винною в дрібному хуліганстві. Але поки справу розглядала поліція та суд, закінчився строк, коли вчительку можна було звільнити чи оштрафувати. "Було рішення суду про те, що не притягається вчителька до адміністративної відповідальності, і підстави звільнити немає за аморальний вчинок", - каже директор школи Володимир Ревуцький.

Іще один суд над педагогом триває через побиття дітей. В цій справі їй загрожує вже кримінальна відповідальність. Батьки вимагають не чекати вироку, а звільнити вчительку з посади терміново, бо діти тепер бояться навіть перестрічатися з нею в школі.

Кореспондент ТСН Світлана Павук

Залиште свій коментар

Вибір редакції