На Хмельниччині кіберполіція припинила трансляції заборонених російських телеканалів

Зловмисники також організували трансляції українських каналів без згоди правовласників.

На Хмельниччині працівники кіберполіції припинили діяльність зловмисників, які організували трансляцію заборонних в Україні російських телеканалів, а також надавали послуги з ретрансляції телеканалів супутникового телебачення без згоди правовласників.

Про це повідомляється на офіційному сайті Кіберполіції України.

Правоохоронці отримали інформацію від правовласників про те, що невідомі незаконно втручаються в роботу їхніх телекомунікаційних мереж і здійснюють трансляцію та ретрансляцію об'єктів авторського права, без відповідної згоди власників авторських прав. Зловмисники використовували технологію кардшарингу.

Поліція встановила двох мешканців Хмельницького, які організували незаконний бізнес. Під час обшуків за місцями проживання, роботи та автомобілях у них виявили і вилучили п'ять одиниць комп'ютерної техніки та електронні носії інформації, безпосередньо з яких здійснювалося розповсюдження протиправного контенту, мобільні телефони, чорнові записи клієнтської бази вже підключених абонентів, списки встановлюваних телеканалів та більше двох сотень ресиверів для прийому супутникового телебачення.

Наразі відомо про близько 200 клієнтів, яким налаштовували незаконну трансляцію телеканалів. Наразі встановлюється сума завданих правовласникам збитків.

Після проведення експертиз фігурантам буде повідомлено про підозру за вчинення злочинів у сфері авторського права та суміжних прав, а також незаконного втручання в роботу систем та комп'ютерних мереж.

Нагадаємо, у Києві закрили підпільний телекомунікаційний центр, за допомогою якого транслювались заборонені російські пропагандистські телеканали. Зловмисники з Росії, Казахстану та України створили підпільний центр та поширювали російську пропаганду в Україні і на окупованих територіях. Припинено трансляцію 76 російських каналів, що могли приймати більше ніж 350 тисяч абонентів. 

Залиште свій коментар