На Хмельниччині селяни з палаючими шинами взяли в облогу молокозавод

Підприємство не розрахувалося за здане молоко.

Четверту добу селяни Хмельниччини та Тернопільщини блокують в'їзд на переробне підприємство в селищі Білогір'я у Хмельницькій області, тому що їм уже кілька місяців не платять за здане молоко.

Йдеться загалом про щонайменше 70 мільйонів гривень боргу, адже завод також не розрахувався із фермерами, підприємствами-виробниками молока та кооперативами. Деякі з них уже подалися до суду, решта вирішили вибивати свої гроші радикальними методами, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Під стінами молокозаводу селяни гатять у діжки, палять шини і вигукують різні гасла. В'їзд на молокозавод забарикадували: пригнали трактор та звели перед ним півтораметрову стіну із шин. У такий простий спосіб повністю паралізували виробництво: всередину не в'їжджають і не виїжджають машини.

На кілька діб сотні людей покинули власні господарства та вартують біля воріт підприємства. Вони кажуть, що доведені до відчаю, адже чи не єдиний їхній дохід – це збут молока.

ВідеоЗ палаючими шинами селяни Хмельниччини та Тернопільщини намагаються повернути мільйони боргу

Чорний дим від палаючих шин закоптив не лише місцевий молокозавод, але й частину селища Білогір'я. Утім, дирекція підприємства селян ігнорує, спікером став один з охоронців заводу.

"Керівництво на даний момент на заводі не знаходиться. Вчора вони зустрічалися із представниками і зараз вони там ведуть якісь наради", - каже він.

Активісти намагаються вкотре додзвонитися до керівників та власників підприємства: усе намарно.

"Вони мотивують тим, що в них немає продукції, то в них немає грошей, але ми просили, селяни просили віддати нам маслом, сиром, для того щоб щось мати", - каже Юрій Потапчук, голова селянського кооперативу.

Оскільки реакції від власників підприємства немає, селяни планують заблокувати ще й їхнє головне підприємство на Полтавщині. Вони сподіваються, що якщо одночасно зупинять два заводи, їм нарешті повернуть борги.

Кореспондент ТСН Світлана Павук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: