На Хмельниччині затримали інспектора фіскальної служби на хабарі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Посадовець просив 15 тисяч гривень за неоформленого працівника.

Слідчі Державного бюро розслідувань та СБУ у Хмельницькій області затримали на хабарі головного ревізора-інспектора ГУ Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.

Про це повідомляють на сайті ДБР.

Головний інспектор-ревізор вимагав 15 тисяч гривень від підприємця, щоб "закрити очі" на неоформленого працівника.

"За попередньою інформацією, головний інспектор-ревізор вимагав та отримав 15 000 гривень від підприємця за ненакладення на нього штрафних санкцій та непритягнення до відповідальності за порушення вимог трудового законодавства, зокрема використання праці неоформлених працівників. Зазначимо, що за кожного неоформленого працівника на роботодавця можуть накласти штраф у понад 125 тисяч гривень", – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці додали, що затриманому загрожує позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади терміном до 3 років. 

Нагададаємо, нещодавно правоохоронці викрили голову Державної служби зайнятості України Валерія Ярошенка в отриманні відкатів за будівництво об‘єктів соціального призначення.

ВідеоНа отриманні хабара спіймали виконувача обов'язків голови Держслужби зайнятості Ярошенка

Військова прокуратура затримала виконувача обов'язків голови Держслужби зайнятості Валерія Ярошенка. Окрім нього, ще двох чиновників. Директор приватного підприємства за виконання будівельних робіт у Житомирському центрі зайнятості приніс майже півмільйона гривень. Уся сума хабара - 800 тисяч гривень.    

На отриманні хабара спіймали виконувача обов'язків голови Держслужби зайнятості Ярошенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції