Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На популярних напрямках з'явиться нова готельна мережа

Про це розповіли на презентації OTI Hotels & Resorts International: Evolution 2020.

Туристи, що подорожують з Coral Travel, матимуть ще більший вибір місць для відпочинку. 

Тетяна Прокопенко, голова туроператора, анонсувала збільшення мережі на десятки готелів у Туреччині та інших уподобаних туристами країнах. За її словами, 15 готелів уже співпрацюють з компанією, до літнього сезону до них приєднаються ще 5, а до кінця року готелів-партнерів стане 30.

Більше не потрібно шукати ідеальне співвідношення якості та ціни: на улюблених курортах запрацює нова готельна мережа.

Сьогодні онлайн-простір надає туристові безмежні можливості для пошуку доступних варіантів відпочинку. Але бажання заощадити призводить до розчарувань, коли в реальності виявляється, що готель не відповідає опису. Тому холдинг вирішив значно розширити та знінити власну мережу готелів. Зараз він володіє готелями в турецьких містах Белек, Кемер і Сіде. Під управлінням холдингу також єгипетський готель у Шарм-ель-Шейху.

Coral Travel_реклама

Що нового чекає на туристів?

У розширеній мережі готелів українські туристи знайдуть знайомі бренди Xanadu Resort і Otium Hotels, а також новий Seven Seas Resort & Hotels. Останній позиціюється як бренд високого класу та пропонує 5-зіркові готелі з величезним простором.

Готелі бренду Otium Hotels розрізняються за категоріями, тому кожен турист знайде для себе оптимальний варіант:

  • Категорія Otium Inn Hotels — економічний сегмент 4*;
  • Otium Park Hotels — високорівневі пропозиції 4* і бюджетні 5*;
  • Otium Hotels — класичний варіант готелів 5*;
  • Otium Family Hotels — готелі 5* для перебування з дітьми: великі номери та територія готелю, дитячий клуб;
  • Otium Senses Hotels — готелі для дорослих туристів 5*;
  • Otium Style Hotels — вишукані готелі 5*;
  • Otium Boutique Hotels — високорівневі пропозиції з родзинкою, що знайомлять туристів із місцевим колоритом. Готелі знаходяться в історичних будівлях або елітних новобудовах.
Coral Travel_реклама

Нова готельна мережа в Туреччині, Єгипті та Тунісі

Готельний фонд розшириться шляхом придбання нерухомості, зміни менеджменту в інших готелях, а також франчайзингу. Договір про роботу за стандартами OTI передбачає навчання та підготовку персоналу до нового формату обслуговування, універсалізацію сервісу, меню, дозвілля, відповідність єдиним санітарним нормам.

У поточному році туроператор збільшив свої пропозиції на 160 готелів, що вже здобули популярність, до продукт-листа додали 53 ексклюзивних готелі в Туреччині, Греції, Іспанії та Єгипті.

Для сімейних українських туристів розроблено концепцію ідеальної відпустки з дітьми — Sun Family Club: поки молодше покоління грає, навчається та розвивається, батьки можуть спокійно відпочити та розслабитися.

Залиште свій коментар

Вибір редакції