На Хортиці вандали сплюндрували капища: волхви звинувачують Московський патріархат

На Хортиці від рук вандалів постраждали скульптури дев'яти богів на трьох язичницьких святилищах: шість скульптур спалено, три - втоплено в Дніпрі.

6 вересня, на острові Хортиця в Запоріжжі невідомі осквернили скульптури язичницьких богів, встановлені на трьох святилищах заповідного острова.

Спалено не менше чотирьох скульптур - Перуна, Макошу, Дажбога і Білобога, а ще три скульптури слов'янських богів - Перун, Макоша і Велес - порубані сокирою і скинуті до Дніпра.

За словами керівника українських язичників Запоріжжя, глави "Руського православного кола", волхва Світовіта Пашника, про цей факт вони вже поінформували ГУМВД регіону, СБУ в Запорізькій області і Запорізьку облдержадміністрацію.

За словами волхва, сплюндрування капищ могло бути спеціальним ритуалом, в якому вандали "копіювали" князя Володимира. 

"Тут працювала організована група, і особливе коло підозрюваних тут дуже вузьке, і не знайти їх - це буде ганьба для наших органів влади, - заявив волхв. – Швидше всього, винен Московський патріархат".

Нагадаємо, торік стався конфлікт між християнами та язичниками на Тернопільщині. У результаті було сплюндровано капище рідновірів та порубано дерев'яного Перуна. Конфлікт не вичерпано до цього часу, винних не знайдено.

Читайте також:

Релігійний конфлікт на Тернопільщині: палять оселі та ідолів

На Тернопільщині селяни хочуть виселити язичників (відео)

На сході України палять церкви Київського патріархату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: